_Rev_

Brony
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Good

2 Followers

About _Rev_

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 02/11/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Starachowice

Recent Profile Visitors

530 profile views
 1. Hej hej wszystkim. Pamiętacie mnie jeszcze? Tak to ten sam gość co napisał pewien crap. Wracam z nowym, opowiadaniem. Po wielu próbach, ćwiczeniach (nie żeby coś to pomogło) W końcu napisałem coś na poziome (chyba) Przedstawiam wam: The untold story (epicka muzyka w tle) The untold story - Rozdziały 1-4 Oczywiście zachęcam do zostawienia swojej opinii, oraz rad dotyczących opowiadania. Jeśli spotka sie ono z pozytywnym odbiorem, to z pewnością pojawią się kolejne rozdziały.
 2. Hej hej, witam ponownie po dość długiej (rocznej) przerwie. Odkąd skończyłem pisać Blask Księżyca, i po tym jak zrównano je z ziemią, postanowiłem coś z tym zrobić. W końcu przemogłem się, zacząłem pisać rewrite. Przez rok, zebrałem trochę doświadczenia, nie popełniam już wielu błędów, ale nie powiem że jest idealnie. Co do fica, postanowiłem przemyśleć całą fabułę, niektóre elementy, mogą wydawać się znajome, to dlatego że potraktowałem oryginał niczym szkielet całej historii. Postarałem się wywalić to co nie pasowało, i wielu irytowało. Wątki które nie miały konkretnego końca otrzymają odpowiednie zakończenie, a innych wcale nie znajdziecie. Czy wszyło to opowiadaniu na dobre, nawet ja widzę że tak. Brak absurdalnych scen, niezrozumiałych dialogów czy bezsensownych wątków, nie pasujących do klimatu. A propos klimatu nie jest on już tak mroczny, jak wcześniej, zrezygnowałem z tego. A teraz ważne pytanie czy rzeczywiście rewrite jest lepszy, powiedzcie sami. Na próbę wrzucam cztery pierwsze rozdziały. Miłej lektury. Rozdziały 1-4
 3. I oto kolejne dwa rozdziały Rozdział 4 Rozdział 5
 4. Zgadnijcie kto wraca. Ja. A wraz ze mną rozdział z Blasku Księżyca. Rozdział: 3
 5. Dzięki za takie długie konstruktywne komentarze. Doskonale wiem że ten fic ma taką a nie inną jakość. Z perspektywy czasu widzę że zbytnio się spieszyłem z pisaniem. No cóż mój błąd. Ale ja mam zamiar uczyć się na błędach. Jeszcze raz dziękuje za wszystko co napisaliście.
 6. Witam, oto aż dwa długo oczekiwane rozdziały. Rozdział 1 Rozdział 2 Ps: Powiedzcie czy czasem nie przesadzam w ilości przekleństw oraz przemocy.
 7. Jeżeli ktoś zainteresowany, to zapraszam do działu My Little Necromicon. Tam jest sequel Blasku Księżyca. Dużo mroczniejszy oraz zdecydowanie brutalniejszy.
 8. Witam ponownie. Nie minęło sporo czasu od zakończenia przedniej części, a już postanowiłem kontynuować. Tak więc zapraszam do czytania. Elementy Harmonii wyruszają w daleką podróż na południe, do Acadii. Krainy owianej złą sławą. Mają odnaleźć nieznaną nikomu w Equestrii klacz. Nie wiedzą jedną że ta podróż będzie ich najgorszą w życiu, jeżeli nie ostatnią... Prolog Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5
 9. No i stało się. Oto ostatni rozdział Blasku Księżyca. Mam nadzieję że się wam spodoba Rozdział: XIII
 10. Kolejny raz była przerwa. No cóż zdarza się. Przez cały ten czas nie potrafiłem nawet zacząć pisać rozdział. Ale zaparłem się i oto proszę. Rozdział XII
 11. Wracam po ponad miesięcznej przerwie. Przez ten okres czasu miałem blok twórczy. Ale już jestem, i mam dla was kolejny rozdział. Rozdział: XI
 12. Małe info. Rozdział będzie dopiero pod koniec tygodnia. Ale wraz z nim pierwszy One Shot. Więc jest po co czekać.
 13. No i kolejny rozdział. Uprzedzam że jest bardziej makabryczny od poprzednich. Rozdział: X
 14. Następny i znaczne dłuższy od poprzednich rozdział. Mam nadzieję że się wam spodoba. Rozdział IX I jeszcze jedno. Najważniejsze dla mnie jest to by moja praca wam się podobała, dlatego chciałbym wiedzieć co wam się podoba w moim fiku a co nie. Z chęcią też poznam wasze propozycje, oraz przypuszczenia co do fabuły.
 15. Cóż, spodobało mi się. Mimo kilku błędów czyta się dobrze. Co do fabuły wciąż jest wiele niewiadomych. Na przykład, czym jest ta zaraza. Chociaż ma wiele wspólnego z tą z The Last of Us. Grzyby i takie tam. 8/10 na zachętę.