Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Tric

Brony
 • Content Count

  28
 • Joined

Community Reputation

41 Good

About Tric

 • Rank
  Orangutan

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Doflamingo świetny, Kizaru boski, Akainu tandeta szmelc i wszystko, co najgorsze.

Recent Profile Visitors

9415 profile views
 1. To jest cos wspaniałego 

   

  1. DiscorsBass

   DiscorsBass

   Nawet niezłe, fajne o tyle, że dobrze się tego słucha już od pierwszego przesłuchania ^^

 2. Na przykład o Białymstoku mówi się, że alkoholizm jest na porządku dziennym, takie jest życie i nikogo to nie dziwi. Zastanawia mnie, czy Glepnir za jakiś czas nie zmieni zdania o ojcu i sam się zacznie tak zachowywać. Patologie często się reprodukują. Ale byłoby lepiej, gdyby los był bardziej łaskawy dla tej rodziny. Jeśli chodzi o Fenrira - to zależy od wybranego punktu widzenia. Tak naprawdę ofiarami byli niewinni mieszkańcy, których żołnierze bronili przed jego kompanami; Podpalenie miasta to ogromna przesada, skoro on i tak wiedział że źle robił to nic dziwnego, że się zawahał. Może napisz od nowa to świąteczne opowiadanie konkursowe, bo teraz znacznie odstaje ono od reszty.
 3. Nie pamiętałem dokładnie, więc sprawdziłem - to jest w opowiadaniu o sekretach w pudełku, tam jest to wyjaśnione i potwierdzone (chyba na początku). Albert jednak ma swoich "zbirów do wynajęcia" dzięki którym zachowuje przywództwo. Możemy tam również odnaleźć informację, że jednak zaczął szukać partnerów poza swoim miastem i udało mu się ich znaleźć - prowadzi z nimi współpracę. Inne miasta w opowiadaniu funkcjonują już trochę w ten sposób - mają przywódcę, który wybierany jest przez mieszkańców. Jest to bardziej cywilizowane. Moim zdaniem, naiwne ze strony Alberta jest raczej to, że pomimo pewnych sukcesów - założenia nowej wsi(?) uparł się, że będzie liderem w regionie mimo, że jest na słabszej pozycji. To jest bardziej błąd w kreacji tej postaci, pewna niekonsekwencja. Jest to obszerny materiał, więc trzeba się z nim zapoznać, żeby wiedzieć pewne rzeczy, również to, czym skończyły się dążenia tej postaci.
 4. Tric

  Jeżeli dobrze zrozumiałem, koncepcja nowego forum zakłada utworzenie kont po raz drugi i sukcesywne zapełnianie treścią tej pustej „przestrzeni” — i o ile samo to zadanie może sprawiać problem, o tyle dużo trudniejsze będzie zachęcenie potencjalnych nowych użytkowników do rejestracji i aktywności. Jednym z najskuteczniejszych czynników odstraszających nowych ludzi od angażowania się w takie społeczności (i tak było zawsze, nie ulega to zmianie w czasie trwania „ery Facebooka”) są mizerne statystyki dotyczące aktywności na forum — inaczej — obraz podobny do tego, co ujrzelibyśmy zaglądając do czyjejś trumny. Sam gdy szukałem forów dyskusyjnych i widziałem, że jest na nich aktywnych pięciu użytkowników, a najnowsze posty (całe cztery) zostały napisane tydzień czasu od momentu, w którym na owe forum zagląłem, rejestracja nawet nie przeszła mi przez myśl. Można mówić, że fandom zmierza ku końcowi i nowych ludzi przybywa coraz mniej, ale forum o skromnych statystykach jedynie dopełni dzieła. Łatwo jest zacząć z pewnym zasobem ludzi, jednak należałby także patrzeć w przyszłość. Nieliczni użytkownicy, którzy przeniosą się na nowe forum, powoli będą odchodzić, i nikt nowy nie zająłby ich miejsca. Obecna MLPPolska ma pod tym względem „renomę”, i pomimo mniejszej aktywności niż na przykład w 2013 roku, nowi prędzej znaleźliby coś dla siebie na forum w jego obecnej postaci, niż na czymś świeższym, lecz z mało przekonującymi liczbami. No chyba, że tamatyka forum faktycznie zostałaby rozszerzona, ale nawet i to nie daje gwarancji sukcesu. W związku z powyższym wątpię w to, żeby pierwsza propozycja rozwiązania tego problemu sprawdziła się praktycznie. Zagłosowałem za wyjściem numer dwa — które również nie jest idealne, jednak bardziej do mnie przemiawia. Sytuacja wygłąda w ten sposób, że nie wiadomo do końca co będzie dalej.
 5. Tric

  Po co o tym dyskutować, skoro jakość tego dzieła mówi sama za siebie.
 6. Tric

  Dokument „Mieszkańcy Ziemi” - film, mający szokować ludzi o słabych nerwach, ukazujący brutalną prawdę o „niehumanitarnych” metodach, jakich używa współczesny przemysł do zaspokajania żywieniowych i materialnych potrzeb człowieka kosztem życia zwierząt. Krew krwią, ból bólem, ale mimo wszystko tak zawsze funkcjonował świat - silniejszy zjada słabszego. Może i krótko po obejrzeniu będzie się mieć opór przed spożywaniem produktów spożywania zwierzęcego, ale tak naprawdę - co z tego? Kiedy w naturze przedstawiciel dominującego gatunku zabija słabszego nie jest to obiektem debaty (i nigdy nie powinno być) ale kiedy czyni to człowiek, który chcąc nie chcąc do tej natury należy, jest on przedstawiany w roli diabła i sadysty? A i zwierzęta w „naturalnych warunkach” nie okazałyby litości człowiekowi. Film niewàtpliwie mógłby zmienić czyjeś patrzenie na świat, jednak przedstawia tylko smutną prawdę, okraszoną nieprzyjemnym obrazkiem.
 7. Może ktoś chciałby kupić giatrę?

  CORT Katana KX5 BKM, stan idealny, + wzmacniacz Marshall, szczegóły na priv

 8. Szacunek 

   

   

   

 9.  

  Najlepszy na zawsze.

 10. Niedawno miała miejsce głośna premiera, długo wyczekiwany przez spore grono fanów ale i przez równie liczną grupę osób spisany na straty siódmy sequel serii Piła, czyli Jigsaw. Z uwagi na to, że jest to dość popularny cykl a nowa odsłona budzi do tej pory spore wątpliwości i opinie na temat tegorocznej kontynuacji są mocno podzielone, myślę że warto założyć ten temat - być może i tutaj znajdą się osoby, które film widziały bądź mają zamiar zobaczyć go w najbliższym czasie, albo chcą powiedzieć cokolwiek na temat tego filmu.
 11. Wybacz, że zadam to pytanie, ale - to jest parodia pewnego schematu, czy prawdziwa postać?
×
×
 • Create New...