Jump to content

Ever3Tree

Brony
 • Posts

  410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ever3Tree last won the day on August 18 2022

Ever3Tree had the most liked content!

7 Followers

About Ever3Tree

 • Birthday 03/23/1994

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Piła
 • Zainteresowania
  Przede wszystkim jestem potwornym molem książkowym - przegryzam się przez nie jak kornik przez 300-letnie meble. Czytam dużo i namiętnie, nierzadko zamykam się sam na sam ze szczególnie opasłą lekturą (a najlepiej jeszcze z jej równie obficie uposażoną przez autora siostrą) i zatapiając się w odkrywanie jej sekretów ukrytych gdzieś pomiędzy bogato zadrukowanymi kartkami kompletnie tracę kontakt ze światem. Zazwyczaj wracam na łono życia społecznego dopiero, gdy zmuszają mnie do tego tak kuriozalne potrzeby jak konieczność snu czy odżywiania się...

  Prócz tego jestem obarczonym już dość sporym stażem miłośnikiem wszelkiego rodzaju fantastyki, szczególnie zaś entuzjastą gier fabularnych. Wielokrotny Mistrz Gry i nałogowy gracz, zarówno tradycyjnych sesji, jak i pbf-ów. Można powiedzieć, że dźwięk turlających sie kostek na stałe znalazł miejsce w moim życiu, nielicho je przy tym zmieniając. Oczywiście na lepsze.

  Na koniec kilka słów o historii. Uwielbiam mitologie, od nordyckich, przez greckie po słowiańskie, nie ma też dla mnie lepszych czasów niż wczesne średniowiecze i antyk.
 • Ulubiona postać
  Cóż... Nikogo chyba nie zaskoczę, jeśli powiem, że nie jestem w stanie odpowiedzieć w tej rubryce w sposób jednoznaczny i ostateczny. I choć tytuł tej sekcji sugeruje, że powinienem umieścić tu jedynie imię "ulubionej postaci", podobnie do wielu innych użytkowników wypiszę tu z dziką satysfakcją całą hordę bohaterów, i bohaterek MLP, które szczególnie utkwiły mi w pamięci:

  a) Spośród głównych bohaterek
  - Pinkie Pie (Za optymizm, który jest dla mnie jedną z najpiękniejszych cech jaką można posiadać)
  - Fluttershy (Chodząca słodycz... No czyż nie jest słodka? Aż ma sie ochotę uściskać cały świat)
  - Twilight Sparkle (Za miłość do książek... A przecież książka to nierozdzielny towarzysz, przyjaciel bez interesu, domownik bez naprzykrzania)

  b) Spośród antagonistów
  - Discord (Choć to, co sie stało z nim w 3 sezonie uważam za upiorną herezję)

  c) Spośród wszystkich innych wartych uwagi
  - Bloomberg (Jedna z najbardziej spektakularnych kreskówkowych kreacji drzewnych, jakie miałem okazję zobaczyć)
  - Księżniczka Luna (Nie oszukujmy się, znacznie bardziej epicka od Celestii, z intrygująco mhroczną przeszłością, władająca tak ważnym dla wszelkiego mistycyzmu księżycem i potrafiąca zaglądać do cudzych snów...)
  - Zecora (Ostatnimi czasy naprawdę rozwijająca się postać, dzięki nutce szamańskich obrzędów i wierszowanych kwestiach zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. No i jest zebrą)
  - Mysterious Mare Do Well (Ponieważ kocham superbohaterów)
  - Drużyna Wonderbolts (Bez specjalnych wyróżnień dla któregokolwiek z członków. Są po prostu epiccy)
  - Gummy (Nie ma zębów, jest aligatorem i mruga w taki sposób, że ciężko nie mieć wrażenia, że zagląda wgłąb twojej duszy)
  - Angel (Małe, ale z dużym charakterkiem. I prawidłowo, trzeba przecież jakoś łamać stereotypy o króliczkach. A jeśli ktoś nie wierzy w ich krwiożerczość, niech lepiej szybko nadrobi zaległości i obejrzy Monty Pythona)

Recent Profile Visitors

11427 profile views

Ever3Tree's Achievements

Nastoletni kucyk

Nastoletni kucyk (5/17)

143

Reputation

About Me

Strzeż się. Wkraczasz na tereny filologiczne i podejmujesz próbę nawiązania kontaktu z osobą, która w perspektywie zawodowej ma tylko i wyłącznie pracę w McDonaldzie. Jeśli tylko nie czujesz w związku z tym jakiegokolwiek racjonalnego lęku - zapraszam do dyskusji.

 

Pierwszą rzeczą, jaką powinna wiedzieć każda zaglądająca na ten profil osoba jest to, że jestem drzewem. Wielu użytkowników będzie zapewne zdziwionych i nieco skonsternowanych tą deklaracją - brzmi to przecież dość nieprawdopodobnie. W końcu jakim cudem można trzymać gdzieś w środku puszczy komputer z dostępem do Internetu, czy pisać na klawiaturze za pomocą gałęzi? Jak można w takim stanie codziennie dojeżdżać do uczelni autobusem?
Owszem, drzewa nie mają łatwego życia, jednak nie jest to dla nich zbyt wielkim problemem. Cały problem polega na tym, że gdy jest się twardym kawałem drewna, to emocje rzadko kiedy przebijają się przez korę, ciężko jest zrozumieć uczucia innych, jak i własne. Przez to właśnie rośliny są nieco introwertyczne i nieczęsto otwierają się przed innymi. Nie potrafią prowadzić rozmów i rzadko kiedy zdobywają przyjaciół.

Przechodząc do meritum - w skrócie drzewo którego profil sprawdzasz to humanista, przyjaźnie nastawiony do świata empirysta, chcący zgarnąć podczas życia jak największą pulę różnorodnych doświadczeń. Prócz tego optymista traktujący wszystko z przymrużeniem oka. Pomocny, choć lubiący narzekać. Czasem roztrzepany, czasem niewyspany. Zawsze starający się robić wszystko porządnie i solidnie.

Drzewa uparcie trzymają się swoich poglądów i mają niezwykle ściśle sprecyzowany oraz bezwzględnie przestrzegany kodeks honorowy, znany jako Złote Zasady Drzew. Wyznaczają one granice, jakie są dla drzewa absolutnie nieprzekraczalne.

scxqok.jpg

 

 

 

 

 

×
×
 • Create New...