DarknessLogan

Brony
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Good

6 Followers

About DarknessLogan

 • Rank
  Cry Pegasis
 • Birthday 06/17/2005

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Miasteczko na Mazurach
 • Zainteresowania
  Rysowanie, śpiew, pisarstwo i reżyserstwo
 • Ulubiona postać
  Z serialu - Fluttershy, Rarity i Discord :)))
  Fanowskie - Snowdrop
  Z moich OC - Naturella, Darkness Logan, Blaster i Banana Porrigde

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. Hej! Pojawił się właśnie kolejny rozdział, w którym Happy niczym nasza ukochana Twilight próbuje nowych zaklęć... I spotyka kogoś jeszcze Miłego czytania!
 2. A więc uwaga - po dłuższej (być może) przerwie w końcu się pojawił już 8. rozdział przygód Happy Hours. Jednakże, ta część ma w sobie coś magicznego... ciekawe co Może to nikogo nie interesuje, ale jestem bardzo z siebie dumna, gdyż udało mi się pobić swój poprzedni rekord o prawie 1000 słów! Jak na mnie 2340 słów to naprawdę dużo, bo wcześniej nie udało mi się tyle napisać ♡ Mam nadzieję, że wam się spodoba i nie będę musiała cofać czasu
 3. Imię: Happy Hours Tytuł(y): Księżniczka Czasu, Strażniczka Serca Czasu i Opiekunka Elementów Marzeń Wiek: 1105 kucykowych lat Urodziny: 2 lutego ???? Płeć: Klacz Rasa: Jednorożec/Alikorn Wygląd: -Włosy niebieskie, proste -Biała maść, na skrzydłach przechodzi w niebieski -Niebieskie oczy Rodzina: - Mama: Floral - Tata: nigdy nie poznała - Przyszywana siostra: White Snow (Nature Hours - Córka: Snownight - Mąż: Lightning - Przyszywana siostrzenica (córka Nature): Darkness Logan - Narzeczony Nature: Enere Black - Pokojówka/ najbliższa przyjaciółka/ przyszywana ciocia Snownight: Sapphire Crystal - Siostra Sapphire: Sleep Light Charakter: Happy odznacza się mądrością, lojalnością, szczerością i odwagą. Jako Księżniczka Czasu musi być także cierpliwa i odpowiedzialna, gdyż to jej przypada pilnowanie Zegara (sporej kuli magii w połowie tylko widocznej nad powierzchnią, dzięki niej Happy wie co się dzieje w innych miejscach w całej Equestrii). Jest również znana ze swojej upartości, niewielu udało się ją złamać. Czasami bywa jednak zbyt nerwowa w niektórych sprawach, nie bardzo lubi mówić o tym, co czuje. Jest również strażniczką Serca Zegara, które nosi na swoim naszyjniku. Znaczek: zwykły, ścienny zegar z brązową obramówką i białą tarczą, który pokazuje godz. 3 Znaczenie znaczka: "według mnie to co zrobiłaś jako pięcioletnia klacz spowodowało, że napisałaś sobie taki los. Po prostu było ci pisane zostać Księżniczką Czasu. A może to twoja zdolność do kontrolowania czasu, zatrzymywania go…? Nie wiem, bynajmniej coś z tego." - Sapphire Crystal do Happy Historia: W trakcie spisywania :) Ciekawostki - Happy jest jedną z moich pierwszych OC, które kiedykolwiek wymyśliłam (bodajże jest ona trzecią, zaraz to Enemy i Nature) -Pierwotnie Happy miała być pegazem, sierotą, mieszkać w wymyślonym przeze mnie mieście z siostrą o imieniu Fire Happy - Geneza jej imienia (dym dym dym) - kiedyś w telewizji leciała reklama (chyba) pociągów PKP i tam była jakaś promocja na przejażdżki… Happy Hours. I tak oto mamy imię. - O ile dobrze pamiętam, gdy Happy już została jednorożcem to miała się zachowywać trochę jak Pinkie Pie. Wszędzie pełno, radosna itp. ******** Musiałam :))) być może z czasem dodam inne postacie, ale to nie jest pewne. :))))
 4. Heeeej! Wstawiłam (już 7!) kolejny rozdział! Najdłuższy jak narazie w tym zestawieniu. Warto było:))
 5. Dodałam właśnie 6 rozdział:)) jeśli ktoś nie czytał poprzedniego to zapraszam (od teraz przy każdym nowym będzie mini-info :)))
 6. Dodałam kolejny, 4 rozdział do naszej małej kolekcji :))) jeśli ktoś nie czytał wcześniejszych to warto zajrzeć
 7. DarknessLogan

  Cześć! W Ponyville mieszka mi się całkiem nieźle, nie narzekam Zdania o księżniczkach nie mam, a co do tych... Ludzi? To tak, są. I ja też pozdrawiam ciebie (Chętnie zajrzę, dzięki )
 8. Dzięki za te podsumowanie, nad opisami rzeczywiście popracuje, fabuła nie będzie się ciągnęła tylko na ratowaniu świata, a co do znaczka... Może w późniejszym czasie zostanie to wyjaśnione. Jeszcze raz dzięki
 9. Chyba już, dziękuję za pomoc :))
 10. Historia zaczyna się na długo przed przemianą księżniczki Luny w Nightmare Moon, gdy na świat przychodzi biała klacz-jednorożec... To dzięki niej w przyszłości m. in. Twilight Sparkle została księżniczką przyjaźni, ale mimo to na życzenie Pani Dnia jej historia została schowana głęboko na dnie wspomnień i nigdy nikt o niej nie zamienił słowa, przez co została zapomniana, a dla innych nawet zaginiona. Oto powieść o Księżniczce Czasu. 1. Początek 2. Perspektywa demona 3. Siostrzyczka 4. List <---- z dedykacją dla @migdzik , pomysłodawcy fabuły 5. Drink Apple 6. Wszędzie dobrze, ale... 7. Weekend z mamą <------- pierwszy rozdział jaki napisałam, który posiada więcej niż 1000 słów 8. Déja vu <------------ pierwszy rozdział jaki napisałam, posiadający więcej niż 2000 słów ♡ 9. Lekcja magii ~~~~~~~~~~~~~~~ Opowiadanie jest w całości autorskie, tak samo jak postacie występujące w nim (chodzi mi głównie o OC). Dopiero zaczynam pisać i jeszcze się uczę, dlatego może to nie jest jakiś mega-super fanfik. Jednocześnie liczę na pozytywny odzew :))) Pozdrawiam każdego, a następny rozdział pojawi się niedługo.
 11. DarknessLogan

  (Drugie pytanie muszę pominąć, bo to chyba nie jest do Darkness :))) ) Cześć! Em... Lody warzywne?! Nie wiem skąd to się wzięło (o ile istnieje), ale na pewno bym tego nie spróbowała. Sama nazwa mnie odpycha... Na gwiazdy to niestety czasami patrzeć muszę, ale bardzo miło mi się je ogląda w samotności jak i z kimś obok Są piękne
 12. DarknessLogan

  1. Pływać? Tego akurat nie 2. Umiem grać na gitarze... 3. Um... Nie. Nawet nie wiem kto to jest. Nie mam prawdziwego rodzeństwa, a te przyszywane to tylko Cherry i Spencer
 13. DarknessLogan

  Cześć 1. Z tego co się dowiedziałam, to się nawet w Canterlocie urodziłam, a poza tym regularnie tam odwiedzam rodziców Spectrum 2. Obecnie zamieszkuje Ponyville i tu mi dobrze, ale gdybym miała się gdzieś przenieść to albo do Manehattanu, albo Canterlotu. 3. Tylko z moją *wzdycha* mamą... Ojca tylko raz na oczy widziałam ._.
 14. DarknessLogan

  (Nie wiem czy widziałeś opis postaci, no ale skoro to pytania to trzeba odpowiedzieć ) Cześć U mnie w sumie okej, nie narzekam. Odpowiadając na pierwsze pytanie - tak, mam. I życzę wszystkim aby też znaleźli kogoś... Ale na pewno nie taką marude jak Spectrum *chichot*. Jeśli chodzi o szkołę Twilight - słyszałam o niej, ale nie jestem pewna czy to jednak jest dobra szkoła, do której mogłabym chodzić. Przy okazji odpowiedziałam na trzecie pytanie i tobie też dużo zdrowia (Nie wiem czy na pewno mg tak jakby na to odp, bo to raczej nie są pytania do mojej postaci a raczej do mnie jako autorki, więc jeśli masz jakieś pytania do samej Darkness, to oczywiście możesz je napisać a ona na pewno z chęcią na nie odpowie )
 15. DarknessLogan

  (Jasne, mogę dodać, jak ogarne po kolei jak się to robi. A post oczywiście, lekko zaktualizuje ) 1. Nie zastanawiałam się nad tym... Najlepiej by było skończyć szkołę 2. Kiedyś bym powiedziała, że zmieniłabym wszystko, ale teraz to absolutnie nic. Może i mój start nie był jakiś mega super, ale skoro doszłam do tego co mam przez to, to... Po prostu nie zmienię nic *chichot* 3. Władza? Nie interesuje się tym za bardzo... Nie przeszkadza mi.