Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Phylian

Brony
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Phylian last won the day on May 30

Phylian had the most liked content!

Community Reputation

52 Bardzo dobra

5 Followers

About Phylian

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 07/27/2005

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Zgierz
 • Zainteresowania
  czytać,pisać opowiadania,rysować,opowiadać żarty,jeździć na rolkach.grać na komputerze
 • Ulubiona postać
  Luna,Twilight,Flutter shy,Pinky Pie,Chrysalis,Discord,Raibow Dash,Rarity,Spike,Starlight,Trixie,Flurry Heart,Torax,Apple Jack

Recent Profile Visitors

963 profile views
 1. Phylian

  Myślę że tylko kucuki mogą mieć znaczki a zebry ich nie posiadają tylko na podobieństwo znaczka mają znak swojego plemienai.
 2. Phylian

  Cóż to było nawet interesujące ponieważ jak wiadomo Aj nie lubi za bardzo stylu który preferuje Rarity ale w tamtym odcinku postanowiły zrobić sobie na złość i zamienić się miejscami.To było zabawne.Ale fajnie Aj wyglądała w tamtej sukni.
 3. A mam pytanie a można oglądać to spotkanie online?
 4. Phylian

  Maud Pie faktycznie zachowuje ię jak by miała zespół aspagera ale to ją wyróżnia wśród innych kucyków a na dodatek w przeciwieństwie do swojej ulubionej siostry jest ona spokojna co może sprawiać idealne połączenie dwóch różnych chrakterów przez co to trochę może być dla kogoś zabawne.
 5. Phylian

  Z przykrością muszę się zgodzić.Ale na ogół to nieźle.
 6. Phylian

  Discord przecież jest władcą chaosu czyli może może wywołać za pstryknięciem palców deszcz koli albo wata cukrowa zamiast drzew.Mniam.W sezonie 6 lub 5 było pokazane jak w przeszłości siał chos czyli np.przyczepkucykowi oon czyli w ręku miał ogon celestii a ona była w szoku.Xd.To była bardxo zabawna scena.Ja zresztą chętnie bym mieszkała w takim chaosi ale nie muszę o tym marzyć bo i tak mój pokój to jedny czysty chos ale odnajduję się w nim jak ryba w wodzie.XD Domek discorda przy moim pokoju to pikuś.,XD
 7. Hmm myślę że to trochę a bardzo cukierkowate. wOLĘ POZOSTAĆ PRZY STRAYM DOBRY mLP ALBO JESZCVZE DAWNYM. Powinien być jakiś morał z tych historii i żeby więcej się działo a nie .Zresztą popsuli ich znaczki.Nie chciało im się rysować ich w całości tylko jedną rzecz na ich boczkach.
 8. Phylian

  Hmm chyba się liczy ale w 50 procentach ale narysuj ją może i tak.;)
 9. Siema wszystkim.Pewno już słyszeliście albo nie ale wychodzi tego lata nowe Pony Life.Będą nadal tam te same bohaterki i będą tam przeżywały przygody i spędzaly wspólnie czas.Mam nadzieję że to będzie ciekawe.Co o tym sądzicie?

  1. Stracony Nieśmiertelnik

   Stracony Nieśmiertelnik

   Szczypie w oczy odskocznia od kreski, którą mieliśmy okazję widzieć przez te lata. Ale to tylko ja. Chyba. Może skuszę się na jeden odcinas z tych nowych przygód. Ale to tylko wyłącznie z ciekawości jak to poprowadzą narracyjnie. Oby to nie był chłam, takie mam oczekiwania. XD

  2. Phylian

   Phylian

   Zgadzam się z tobą.To nowe pony life wydaje się trochę krejzowate. A ja sama jestem taka szalona .XD Szkoda by było gdyby stwórcy tego pięknego serialu totalnie dali se spokój z wymyśleniem fajnego i ciekawego scenariusza.

 10. Phylian

  Tak mam stronę Imgur gdzie zamieszczam swoje rysunki.Mój nick tam to MimzyLu.Nie stety nie mogłam indziej bo jak wiesz jest teraz zdalne nauczanie więc musialam zmienić konto i nie mogę się w niektórych miejscach zajerestrować.Ja nie mam takiej aplikacji więc rysuję albo ołówkiem albo innymi markerami
 11. Phylian

  Piękny przy okazji ja również rysuję. W jakim programie je robisz?Bo na serio wygląda to nie ziemsko.
 12. To prawda.Trochę smutno że serial i postacie zmieniły się drastycznie np jak Spike. Zmężniał,wydoroślał,skrzydła mu urosły i zmienił mu się głos.Ale nawet dobrze że Celestia i Luna przeszły na emeryturę.Od iluś już tysiącleci żądziły i nie miały chwili na odpoczynek a tak to w końcu wypoczną i będą mieć więcej czasu dla siebie.A tWilight jak było widać świetnie se radzi w roli władczyni.
 13. XD Sorry Xd Ja się kurczę pieczone pomyliłam .XD
 14. Ja również lubię Cozy Glow pomimo iż jest antagonistyczną postacią . Ma trochę nierówno pod sufitem,uwielbia rządzić oraz być w centrum czyjejś uwagi.Ale potrafi być dobrą aktorką bo umie udawać grzeczną ,przyjacielską,spokojną i nieśmiałą klaczkę.Umie dzięki temu kogoś zmanipulować by osiągnąć swój cel może się posunąć do ostateczności nie cofnie się przed niczym.Ale jest też na swój zły sposób zabawna np wtedy kiedy z Chrysalis i Tirekem śpiewali piosenkę pt.better way to be bad.Gdyby ją naprawili magią przyjaźni to nie byłoby z niej tyle frajdy i to byłoby na ogół banalne i nudne jak to Cheerful Sparkle ujęła.I mnie również bawiło jak występowała w telewizji w serialu. XD.Fajnie że producenci zrobili tak fajną postać.Szacun dla nich i za ich ciężką pracę.
 15. Phylian

  Ja myślę że to bardzo pomysłowe oraz zabawne dziewczyny które cenią swoją przyjaźń ponad wszystko i każda z nich stanie za tą drugą murem .Są bardzo pomocne oraz skore do działania i nie poddają się tak łatwo.Np.Jak próbowały dostać w jeden dzień swoje znaczki nie poddały się za pierwszym razem tylko parły do przodu.Podziwiam je za ich przyjaźń oraz za to że mają sto pomysłów na minutę.Cieszę się że w końcu dostały swoje wymarzone znaczki.Bardzo lubię oglądać odcinki z ich udziałem w roli głównej.
×
×
 • Create New...