Skocz do zawartości

BiP

Opiekun Działu
  • Zawartość

    9998
  • Rejestracja

  • Wygrane dni

    416

Wszystko napisane przez BiP

  1. BiP

    Serialowy Quiz

    Czyżby nikt nie pamiętał tego serialu?
  2. BiP

    Quiz Znaczkowej Ligii

    Tak jest, Kto potrzebował atencji?
  3. Tak jest. Kto ukrywał swój znaczek?
  4. BiP

    Galeria CMC

    Babs Sweetie Belle
  5. Już kupione :bronies:

    vKTPl.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [6 więcej]
    2. BiP

      BiP

      Poprzednie tomy już mam porobione dla innej osoby kiedyś słałem jutro mogę podesłać zdjęcia.

    3. Sowenia

      Sowenia

      Który to już tom? 

    4. BiP
  6. BiP

    Odcinek 7: Parental Glideance

    No i po odcinku... Odcinek bardzo dobry, choć poprzedni bardziej mi się podobał. Na wielki plus zasługuje, fakt że nareszcie poznajemy rodziców RD, zostaje już tylko AJ Ale wracając do odcinka, kolejną ciekawą sceną był wybuch złości RD, a także kilka minek. Ponad to, pojawienie się postaci ze starszych odcinków... Czy kogoś zainteresowała lista uczestników? Derpy na pierwszym miejscu To już drugi raz, kiedy Derpy pokonała jedną z M6, pokonała też Rarity w budowaniu aut... Po za tym, jedno "wtf" widać, że ta rywalka RD w Akademii, znała RD już za dzieciaka, a zatem się "znały" przynajmniej ze słyszenia i widzenia, a gdy obie trafiły do Akademii, to się dopiero poznawały??? No mniejsza, odcinek jednak na 10, bo ma wiele plusów, ale poprzedni bardziej wbił mnie w fotel, i kolejny odcinek z udziałem
  7. BiP

    Odcinek 6: Forever Filly

    @Gryfeł bo odpisujemy na twoje posty...
  8. BiP

    Odcinek 6: Forever Filly

    Ale wiesz, że ten fragment, to są pierwsze minuty odcinka?
  9. BiP

    Odcinek 6: Forever Filly

    To było w odcinku, gdy Sweetie miała kilka dni pomieszkać u Rarity, co nie było jej na rękę akurat, ale tytułu odcinka nie pamiętam....
  10. BiP

    Odcinek 6: Forever Filly

    Byli byli, i to nawet w domu Rarity.
  11. Witam, wie ktoś może jak się ustawia własny emblemat plutonu w BF1, na PC?

  12. BiP

    Off-Topic

    Witam, wie ktoś może jak się ustawia własny emblemat plutonu w BF1, na PC?
×
×
  • Utwórz nowe...