Gdyby tak powstal Gothic 1 lub 2 we współczesnej grafice i z ewentualnie kilkoma dodatkowymi misjami, to ja kupiłbym to i tak... Ale nowej części raczej też bym nie chciał, bo "ostatnia" część podsumowała całą historię, choć ostatecznie orkowie nie zostali pokonani...
Dlatego zapowiedzieli, że już nigdy nie powstanie nowa część, ani nawet dodatek z tej serii, a tutaj mamy zupelnie coś nowego, choć i tutaj będą 3 frakcje, a także nauczyciele od których będziemy nabywać nowe umiejętności...
Właśnie powstaje nowa gra, twórców serii Gothic , jest to Elex. Premiera tej gry ma być około czerwca 2017. Ma mieć największą mapę jaką kiedykolwiek stworzyło te studio i ma też mieć całkowicie otwarty świat, bez ładowania jak to miało miejsce w Wiedźminie 3. Nie wiem jak wy, ale ja już odliczam dni...!
Tytuł się zgadza, ale Japońskiej wersji chyba nie było, ta wersja akurat jest Francuzka i pochodzi z lat 80.
Ok,nowa zagadka.
Bajka bardzo stara, z lat 80...