Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kitsun

Brony
 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

About Kitsun

 • Rank
  Forumowy lisek / #1 Buttonmasher
 • Birthday 06/06/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

6909 profile views

About Me

Witam was wszystkich serdecznie na moim profilku! ~(^w^)~

 

Skoro tutaj przybyłeś forumowiczu to chciałbyś wiedzieć kto napisał tego dziwnego/kontrowersyjnego/fajnego/smutnego/wesołego/innego (niepotrzebne skreślić) posta.

 

Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Wojtek i jestem 18 letnim chłopakiem ze Szczecina, który obecnie uczy się na technika informatyka. Z charakteru jestem bezpośrednim optymistą. Komputery, a zwłaszcza gry, interesują mnie od kiedy tylko pierwszy raz dotknąłem pada w wieku 4 lat. Gram praktycznie we wszystko. Strzelanki, wyścigi, bijatyki, platformówki, strategie (no może te to mniej), MOBA, gry rybackie. "Name it, I'll Play it"

 

Poza moją miłością do gier. To kocham oglądać animacje. Oglądanie Zwariowanych Melodii, Atomówek, Dextera czy Johnny'ego Bravo tak mi weszło w krew, że dalej nie mogę się oduczyć ich oglądać. Przez to pewnie też zakochałem się we Friendship is Magic.

Jak już o tym wspominam.

Moimi ulubionymi postaciami są :pinkie4::flutterblush::lunaderp::derp2::vinylspin::lyraaxe::octcry: (<-Octavia ma tylko jeden emotikon :octcry: )

Jednakże lubię wszystkie kuce (no może w najmniejszym stopniu Rarity. Ale to tylko dlatego, że nie mogę jej zrozumieć tak do końca =3 :destiny: )

Oprócz takich typowych amerykańskich cartoonów oglądam także anime. Moje ulubione serie to Dragonball (pierwsza moja styczność z Japonią) Great Teacher Onizuka, Haruhi Suzumiya, Air Gear, Spice n' Wolf

 

Kocham też muzykę. Słucham wszystkiego co sprawia, że moje kopytka rwą się do gibania :party:

Więc czy to celtycki punk, irlandzkie piosenki ludowe, dubstep, rock, j-pop, j-rock, j-punk czy reggae to można mnie zobaczyć ze słuchawkami w uszach słuchając tego d^.^b~♪

 

Moim troche nietypowym hobbym jest bawienie się yoyem.

Oczywiście nie mówię o drewniaku (chociaż też fajnie się nim bawi =3). Tylko o porządnym kawale plastiku z ewentualnym aluminium, którym można robić triki.

Wszystko to się zaczeło gdy podczas jednych wakacji obejrzałem ten film. I się zaczęło. Kupiłem pierwsze yoyo, zacząłem uczyć się trików. Gubilem yoya, kupywałem nowe, uczyłem się nowych stylów i teraz tylko kiedy mam czas i miejsce, gdzie niczego nie zbije to się bawię swoimi zabaweczkami.

Tu mam kilka wideo z których czerpię inspirację

Jeżeli znajdą sie jacyś entuzjaści/entuzjastki yoyo na tym forum to dla waszej informacji yoyuje w stylu 1A i 4A i z ciężkim skutkiem próbuję nauczyć się 2A.

 

To na razie tyle. Mam nadzieję, że miło będziemy się razem bawić =3

"Stay Brony my friends"

 

Random GIF:

 

 


My-Little-Pony-GIFs-random-28327334-500-

×
×
 • Create New...