Anoax

Opiekun Fluttershy
 • Zawartość

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

253 Wzorowa

O Anoax

 • Ranga
  FFF/Fanatic Fluttershy Fan
 • Urodziny 03/04/1998

Kontakt

 • Discord ID
  Ano#6320

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  - pomaganie
  - mechanika
  - samochody
  - technologia
  - kosmos
  - nauka
  - militaria
  - gry
  - teorie spiskowe
  - legendy
  - książki
  - rysowanie
 • Ulubiona postać
  Fluttiś <3

Ostatnio na profilu byli

2437 wyświetleń profilu
 1. Ah... Nie ma to jak tu wrócić. Dużo się działo pod moją nie obecność? Po za tym że forum się wywalilo na jakiś czas oczywiście. 

  1. Zandetsu

   Zandetsu

   w sumiw to nie wile

    

 2. Nie znam się bardzo na rysowaniu, na pewno mogę powiedzieć że mi się podoba. Lubię szkice i twój styl. Więc props odemnie =3
 3. najlepsze jest to ze osobą która przekonała ludzi żeby na mnie zagłosować samą przyznała że na mnie jest najmniej dowodów. GG EZ. Nawet nie miałem czasu się obronić. Co najśmieszniejsze osoba która mi to przyznała napisała mi tekst do tawerny.
 4. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 5. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 6. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 7. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 8. 0. A dziękuje, zdrówko mi dopisuje. 1. Jest w porządku. Uczniowie czasem są nie do wytrzymania. 2. A czemu miałaby nie zasłużyć? 3. Oczywiście! Wszystkie! Dlaczego miałoby być inaczej?
 9. @Niklas Oj no nie wymądrzaj się już.
 10. Tylko no... w finale sezonu 8-smego o tym zapomnieli nie? @Niklas
 11. Ciekawe czy ktoś zauważył że napisy końcowe są trochę inne od tych które są np w finale sezonu 8'samego. Specjalnie sprawdziłem. Chodzi mianowicie o "developed for television by Lauren Faust". + Derpy w nich jest podpisana "muffins" sprawdźcie sobie. Osoba która podkłada głos Derpy to ta są która ma dopisane "muffins" I nie możliwe żeby przy tej osobie nie było Derpy bo podkłada pod nią głos. Nawiązując do @Orsiro może będzie miało to związek z tym że następny sezon będzie opracowywany w całości albo przynajmniej pod okiem Lauren Faust. Albo przynajmniej ze. Wraca do MLP w czynnej formie.
 12. Ojeju... nie było mnie chwilkę i od razu dużo pytań. 1. Angel ma swoje humorki, ale wystarczy go nakarmić i jest przytulny. Chyba, że akurat coś przeskrobałam. 2. Nie nazywamy tego współpracą, jesteśmy współlokatorami w mojej chatce i razem się sobą opiekujemy.. Taa... Nasz Anoś wymaga opieki... Nie wiem jak o dożył wprowadzenia sie do mnie.W sumie to samo pytanie można zadać mnie.. 3. Tu akurat odpowiem ja. Często czeszę jej grzywę. Jest taka mięciutka i milusia, że można by w nich zasnąć... Ale jesli chodzi o to... Flutterka jest dość zaborcza i mimo iż pozwala się czesać... i to w sumie nie zawsze... to jeśli chodzi o sen, ma swoje zasady których nie pozwala przekraczać. 1. Jest niezdarny, ma kopyta z gliny a w dodatku mało wie o zwierzętach... Ale i tak go lubię. Jako jedyny potrafi siedzieć ze mną i porozmawiać o wszystkim. Rozumie mnie i znam go przecież od źrebaka. Wiemy o sobie wszystko. 2. Odpowiem w jej imieniu. Wydaje mi się, że najbardziej woli być sobą. Nie lubi udawać kogoś kim nie jest, szczególnie że może zranić tym przyjaciół. I proszę nie zadawać pytań "w odcinku" tylko inaczej ułożyć zdanie. Ponieważ skoro rozmawiamy z postacią uznajemy że jej przygody też miały miejsce, więc można po prostu zadać pytanie o tą przygodę, a nie o odcinek. 3. Ja nad nim nie panuje. To on przy mnie jest spokojniejszy. Jestem po prostu najlepszą przyjaciółką jaką mogę być i on to chyba szanuje. 1. Przy mnie tak. Nie chcą urazić moich uczuć, ale jak mnie nie ma to od razu się gryzą. Skąd to wiem? Zwierzaki mi mówią. 2. Ojej... dużo, bardzo dużo. Nie jest to stała liczba bo zwierzaki przychodzą i odchodzą. Choć je pilnuje to nie zabraniam im odchodzić... czasem nawet im każę... dla ich dobra.... P-przepraszam na chwilkę... *wybiega i zalewa się płaczem* 3. Nah... będę musiał się zaraz nią zająć. Odpowiadając szybko, bardzo dobrze mu idzie. A o zarobkach nie chce rozmawiać. Przynajmniej ze mną. Okej ja lecę ją uspakajać. Zw. Tak przy okazji, moglibyście zadawać pytania trochę jak w Role Play'u? Tak jakbyście byli na herbatce u Fluttershy. Nie bez powodu nadałem taki tytuł temu tematu. :3
 13. Nie biorę udziału bo mnie spalili
 14. Hmm... zabrzmiało jak chęć żebym zmartwychwstał. Bylebyście mnie nie ukrzyżowali XD Są dwie możliwości, albo wrócę i dalej będę robił co robię, albo to będzie gwóźdź do trumny. Na pewno mogę stwierdzić żę artykuł jest długi. Masz do tego talent cheese. Nie przeczytam na razie, ponieważ nie mam tyle czasu, ale na pewno jest świetny.
 15. Witam! (Ciutkę mnie tu nie było, ale nie ważne) Wy zadajecie pytania fluttershy, a fluttershy i ja wam odpowiadamy. Proste? Proste! Zaczynamy! W sumie jedyną zasadą jest to, że macie zachowywać się jakbyście byli na herbatce u Fluttershy(Nie każdy na raz tylko tak jakby każdy pisał oddzielne pytanie). Taki trochę roleplay nie? Art: >>klik<< P.S. W przyszłości pojawi się tutaj bardziej rozbudowana historia. ^_^