Jump to content

Cozy Glass

Brony
 • Posts

  416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Cozy Glass last won the day on February 13

Cozy Glass had the most liked content!

About Cozy Glass

 • Birthday 03/04/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  See description for details
 • Ulubiona postać
  Zipp i Pinkie Pie

Recent Profile Visitors

8308 profile views

Cozy Glass's Achievements

Nastoletni kucyk

Nastoletni kucyk (5/17)

218

Reputation

Single Status Update

See all updates by Cozy Glass

 1. TL;DR: Pieprzę o moim życiu bo skończyłem 21 lat. 


  No to tak... skończyły się moje urodziny... Dwudzieste pierwsze... Dawno nie przeżywałem tak urodzin... W sensie dużo myślę, wspominam, planuje... W sumie Sylwester też tak przeżywałem... Tylko bardziej myślałem tylko o zeszłym roku, a teraz myślę ostatnich 10 latach.. Dużo się wydarzyło przez te 10 lat... gdy miałem 11 lat poznałem świat MC. Nie ważne jakby był hejtowany Minecraft to jest duża i ważna część mojego życia... Do dziś gram tak jak na początku. Zawsze te klocki były dla mnie o budowaniu... Może miało to związek z tym, że kiedyś kochałem bawić się LEGO i na prawdę budowałem skomplikowane konstrukcje(jak na typowego kilkuletniego chłopca). w przedziale 12-14 wiele się u mnie działo, ale o tym raczej nie chce wspominać.. w wieku 15 lat poznałem MLP... I boże, gdzie ja bym był gdyby nie MLP... to miało związek z przedziałem 12-14... Może zabrzmieć to egoistycznie, ale w MLP zawsze był dla mnie najważniejszy przekaz i czuję się w tym osamotniony do dziś... to właśnie przez MLP poznałem swoją pierwszą dziewczynę czy pierwszego przyjaciela(który nie był przyjacielem z dzieciństwa) MLP pomogło mi wejść w świat szkoły średniej łatwiej... właśnie przez przedział gimnazjalny mojego życia...a co ze szkołą średnią? pierwsze dwa lata mogę podsumować tak: Wiele rzeczy się wtedy podziało i zmieniło... zaczynając od utraty przyjaciela, koniec drugiego związku czy radio o którym wiedzą niektórzy...(które istnieje do dziś, ale z nikim z oryginalnego składu) a gdy skończyło się już te 18... szło powoli myślenie o maturze(i masę innych rzeczy o których już nie chce wspominać).. i tak w wieku 20 lat napisałem maturę, zdałem maturę, poszedłem do pracy, polubiłem tą pracę, znalazłem dziewczynę, jestem szczęśliwy w związku,  Zostałem opiekunem, przestałem być opiekunem(na własne życzenie tak na prawdę ale nadal mam chęć pisania jako Flutterka... Może kiedyś do tego wrócę już z pomysłem i aktywnością). Teraz mam już 21 lat, z czystym umysłem, z planami na przyszłość. Życzcie mi powodzenia i oby kolejny rok mojego życia był jeszcze lepszy!

  PS. Dziękuje wszystkim za życzenia z okazji moich urodzin. <3 Miło wiedzieć, że ktoś o mnie pamieta ew dostał powiadomienie lub zobaczył listę urodzin dzisiejszą. 

  PS.2. Może wrócę i będę się znów udzielał? Zobaczymy jak to wyjdzie. Zero WIELKICH POWRÓTÓW W GLORII I CHWALE, ale po prostu żeby się tu znów udzielać... Zobaczymy... 

×
×
 • Create New...