Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Hoshidesu

Brony
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Hoshidesu

 • Rank
  Mlekowy ponyvampire
 • Birthday 11/29/1989

Kontakt

 • Skype
  gwiazdasyriusz
 • Gadu-Gadu
  44603060

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Zapadła dziura w pow. Grójeckim.
 • Zainteresowania
  Oprócz MLP?^^ Anime/Manga, Sporty Motoryzacyjne m. in. F1 i WRC, Telefony komórkowe i Komputery.
 • Ulubiona postać
  Całe Mane six oraz Derpy. Bic Macintosh, CMC(w szczególności Apple Bloom) Trixie. Lunę, Cadance, Shining Armor.

Recent Profile Visitors

6,381 profile views
 1. Hoshidesu

  Cóż, może ja opiszę swoją przygodę z produktem Blizzarda. Grę mam niemal od premiery, namówiły mnie do tego filmy z beta testów u pewnego youtubera (mało znanego aczkolwiek mający ogromny potencjał) którego nie będę robił reklamy. Sama grafika i małe porównanie do TF2 również przekonały mnie do zakupu (cena już swoją drogą, trzeba się niestety przyzwyczajać do wzrostu cen) i po kilku godzinach spędzonych razem z innymi graczami mogę stwierdzić że twórcom się udało, zdarzało się że grałem w ten tytuł nawet po 6 godzin (były to czasy bezrobocia ) i ciągle bawiłem się jak dziecko, tylko Rainbow Six Siege i seria Seriouse Sam dawały takie same wrażenia. Niestety gram już rzadziej z powodu hipertoksycznej społeczności która traktuje przegrane jako wyrok śmierci i nie ma osoby która jawnie obrażała innych a jako że jestem niestety wrażliwym człowiekiem to mocno mnie to dotykało jak inni nazywali mnie noobem, z***m i innym retardem. Jakby ktoś chciał ze mną zagrać i nie przejmuje się tym że potrafię znoobić to mój nick brzmi: Hoshidesu#2508 . Przyjmę każdego
 2. Hoshidesu

  Ja ostatnio mam ogromny hype na Filmowe uniwersum Marvela co potwierdza moja kolekcja Bluray Brakuje mi tylko Thora, Strażników galaktyki oraz Ant-Mana. Trzeba przyznać że Marvel Enterteiment wykonuje plan doskonale, widać jak zgrana jest załoga w Marvel Studios i to widać w kolejnych zapowiedziach hitów (można już tak nazwać) które będą miały ogromną kulminacje w Avengers: Wojna Nieskończoności (zapewne tak będzie się nazywać po naszemu). Sam uwielbiam wszystkie filmy ale jak miałbym kogoś wyróżnić to zarówno trylogia Iron Mana jak i Kapitana Ameryki była ogromnie przyjemna w oglądaniu. Pozostaje czekać na drugą część Strażników oraz na nowego Spider-man'a a także na trzeciego Thora.
 3. Hoshidesu

  Mój nie powoduje. Najwyżej pranie mózgu mi robi Masz jakikolwiek dystans do siebie?
 4. Hoshidesu

  717471 (And)
 5. Wiwat 12 godzinna praca. Nóg już nie czuje

 6. 4 godziny w pracy - siedzenie na dupie. Oto polska produktywność. *I upały też*

  1. Major

   Major

   Ja siedziałem 10h i pracowałem fizycznie na słońcu.Nie jest źle ^^

 7. Hoshidesu

  Wykryłem jeden irytujący problem a przynajmniej tak jest u mnie. Kiedy próbuje zainstalować aplikacje z Windows Store to ona zatrzymuje się na pobieraniu licencji i wywala błąd z tytułem "Coś poszło nie tak"
 8. Hoshidesu

  To może ja napiszę parę krótkich słów na temat 10 Póki co aktualizacja nie sprawiła problemów, system jest ładny i póki co nie zawiesza się. Problem jest z aplikacjami ze sklepu które wywalają błąd i nie mogą się zaktualizować. Dam więcej znać po dłuższej eksploatacji.
 9. Kolka nerkowa - Piekło jednak istnieje

  1. Zegarmistrz

   Zegarmistrz

   to akurat jeszcze pikuś - kolka całocielesna spowodowana stresem i nerwami. Oddychasz - boli całe ciało. Ruszasz palcem - boli całe ciało.

  2. Talar

   Talar

   Gorszę od kamieni?

 10. Zna ktoś sposób na ciągły stres?

  1. Show previous comments  5 more
  2. Salto

   Salto

   Marihuana ( mnie tu nie było ). Ale tak naprawdę trzeba zlikwidować przyczynę stresu, a jak się nie da, to jest spory problem. Ciężko samego siebie oszukać.

  3. Hoshidesu

   Hoshidesu

   Przyczyna? Ciągła obawa że zawale pracę, że mogę się ośmieszyć i spowodować "footpalma"

  4. Sakitta

   Sakitta

   Stoicy i ja polecają ,,wirtualne" samobójstwo. W myślach popełniasz samobójstwo, a od tego momentu cokolwiek się wydarzy na świecie, nie dotyczy już bezpośrednio twojego życia, które wszakże się skończyło. Teraz można się niczym nie przejmować i realizować marzenia.

 11. Hoshidesu

  Mi się zdaje że będzie tak: Żeby mieć 10 to najpierw trzeba zainstalować system z którego przeprowadzona ma być aktualizacja. Gdyby chociaż Microsoftowi chciało to wyjaśnić raz a dobrze.
 12. Pierwszy grill w sezonie i pierwsza burza. Los chyba ma do mnie jakiś żal.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Nie widzę problemu ^^

  2. Cipher 618

   Cipher 618

   Rozpalanie grilla przy BARDZO silnym wietrze... niezłe wyzwanie. Na szczęście nikt nie zatruł się podpałką.

  3. StarostaXD

   StarostaXD

   Przegrać życie.

 13. Christopher Lee R.I.P

 14. Nazwijcie mnie jak chcecie ale muszę tutaj pochwalić Anathiele za pracę jaką wykonała. Za ten poświęcony czas który mógł być przeznaczony na bardziej potrzebne rzeczy. Trzymaj tak dalej i pozdrawiam z całego serca.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Sir Hugoholic :3

   Sir Hugoholic :3

   Anathiela - zarzuty powinno się kierować do idioty, który kupił taki prezent. Dziecko pewnie nawet nie było świadome ile on kosztował i tego, że swoimi słowami skazuje go na śmierć (od której na szczęście kucyka uratowano).

  3. Sir Hugoholic :3

   Sir Hugoholic :3

   A jeśli zwierzę, to pluszaka. Kupiłem kuzynce takiego na urodziny i go uściskami chyba już udusiła :v

×
×
 • Create New...