Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. 1.Może jakiś tytuł przydałoby się dać? 2.Zapis dialogów leży i kwiczy. Otwórz jakąś książkę i zobacz jak to wyglądać powinno. 3.Tu są same dialogi, a opisów brak! Na dodatek nie wiadomo co się dzieje. Kreacja postaci praktycznie nie istnieje. 4.O czym jest to opowiadanie?! Bo jedyne co wywnioskowałam, to facet, który został kucem alikornem. 5.Brak tagów. 6.Word i docsy podkreślają ortografy. Wiem, że to brzmi jak hejt. Hejtowanie nie leży w moim zwyczaju, ale w przypadku tego opowiadania nie jestem w stanie wymienić jakiegokolwiek pozytywu. Musisz popracować nad zapisem oraz opisami. Radzę też się zapoznać z artykułem o fanfikach ze styczniowego numeru Brohoofa [autoreklama, wiem ]. Powinieneś też zainwestować w prereadera. Ocena: 0/10
  4. Też głosuję na EPIC. Tekst przeczytałam na fge, na MMF i... To było to! Doskonale napisany, ciekawa fabuła, fik, który porusza emocje! Tak, "Pszczoły" są niemal doskonałe. Pokrytykowałabym jeszcze, ale... nie ma się czego przyczepić. Nic, ino za całokształt chwalić. Cahan approves.
  5. Jestem wściekła... Oj krew się jutro poleje ;>

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [2 więcej]
    2. Burning Question

      Burning Question

      Dzieci próbiją wychowywać dzieci...

    3. Cahan

      Cahan

      Z punktu widzenia prawa jestem dorosłą kobietą, ale to nie ma znaczenia- nie lubię, kiedy ktoś sobie robi ze mnie jaja.

    4. Burning Question

      Burning Question

      Punkt widzenia prawa a punkt widzenia rodziców to 2 różne sprawy XD Ale tak, też nie lubię, kiedy ktoś odwala takie szopki. :/

  6. Jestem wściekła... Oj krew się jutro poleje ;>

  7. Przeczytane! No Toście, Toście... Jak ja się uczyć mam, kiedy takie perełki się piszą?! Najbardziej podoba mi się kreacja Celestii. Akcja dzieje się imho nieco za szybko. Masz lżejszy styl, niż w "Smoczych Łzach". Fabuła arcyciekawa- to jest to co Cahan lubi najbardziej.
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Tak co do obrazka o płci breezies: Wychodzi na to, że wśród Mane6 mamy ogiery . Nasze zefirki chyba się wykluwają z niezapłodnionych jaj...
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    A chętnie Bob, chętnie. Zwłaszcza, że śliczna jest ta twoja OCka.
  13. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Jasne, ale prosiłabym o podesłanie jakiegoś obrazka z nią, bo grafika pokazuje wiele mocno różniących się wersji, a ja nie wiem, która jest kanoniczna.
  14. N: Burning Question- bardzo kucykowy i oryginalny. Pasuje do użytkowniczki. A: Twilight, co ty bierzesz?! S: Za bardzo nie widać co to jest, ale podchodzi pod saucy. U: Jedna z niewielu myślących na tym forum. Rozsądna, da się z nią podyskutować. Ze wszystkich osób na tym forum, ją chyba lubię najbardziej.
  15. Uznałam, że założę w końcu ten temat. Requesty pozwalają na szybki rozwój rysownika, a ich wykonywanie jest niezwykle przyjemne. Tytuł mówi wszystko- powiedz co [kuc, może być OCek, coś niezwiązanego z mlp], a będzie wykonane. Mała próbka mojej twórczości [radzę zapoznawać się od końca, bo na początku to ohydne było]: http://mlppolska.pl/watek/7007-bazgroły-cahan/page-3 Informuję też, że najpierw muszę coś wykonać dla 2 osób, a czas wykonania zamówienia może być różny, ale postaram się jak najszybciej. Kolejka [będzie regularnie aktualizowana: -emili878 + -bobule + -Ryś Raindrops + -RainChaser + -Sajback Aliquam Gray + -Draco + -Nessie+ -mariusz391+ -lenka+ -Wilczyca Cassidy + -Nessie x2 + + -Celly + -Starlight Darling + -Burning Question + -Alciapl + -Beret [wiem, że zgłaszałaś wcześniej, ale jakoś nie zauważyłam potem, przepraszam, że tak wyszło] + -Uszatka + -Princess Cadance + -Timber Dębowa Tarcza + -Sajback ? -Cassidy + -Sir Judge Zandi ? -Princess Cadance? -Cyan Flight + -Pookhi -Vortex + -JakubPonyStep + -Nika -Mon -Po Prostu Tomek Legenda: + wykonano ? czeka na potwierdzenie [...] w trakcie poprawy
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Ruhisu- twoje prace były świetne, a teraz są jeszcze lepsze. Fajna kreska, podobna do serialowej. Czasami są tam jakieś błędy, ale niezauważalne i nie niszczące ogólnego wrażenia. Zazdroszczę SPIDIEMu, że jesteś ilustratorem jego fanfika, poszczęściło mu się .
  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Cahan

    #3 03/2014 "MANEzette"

    No panowie, numer zasługuje na pochwałę. Przeczytany niemalże cały, od góry do dołu. 1.Znowu gratki dla Albericha za "Sekrety". Napisane są w fajny i przejrzysty sposób, myślę że pomogą wielu autorom. A co do Ace Attorney- to jest nawet film, Cahan oglądała i poleca. 2.Felieton Verlaxa o fanfikach również bardzo przypadł mi do gustu. Nic dodać, nic ująć. 3.Dolar- dla Ciebie graty za recenzję "Pszczół", które są jednym z najlepszych fanfików, jaki czytałam. Podobał mi się również tekst o kanoniczności. Format gazetki fajny, ładna okładka. Komiksy się niestety ciężko czyta, bo literek za bardzo nie widać. No i jeszcze gratulacje dla autora teksu o władzy w Equestrii.
  23. W jakim sensie patykowane? Jeśli za kanciaste, to owszem, to mój błąd. Jednak jeśli chodzi o długość, to specjalnie robię długie i cienkie. O OCku AppleDash pamiętam, a tymczasem:
  24. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×
×
  • Utwórz nowe...