Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. Nie wiem kto przerobił "Smocze Łzy" na "Smocze łzy", ale wina i tak spada na mnie, bo przed wydaniem nie sprawdziłam. Ochrzan przyjmuję, na przyszłość sprawdzę wersję po korekcie.
  4. @SPIDI Jeśli kuc wygląda nieharmonijnie, ma jakieś proporcje, które wyglądają bardzo źle [np. udo, które zajmuje 90% kłody], to można powiedzieć o nieanatomiczności. Tak samo niektóre wygięcia nóg- z drugiej strony w serialu mieliśmy skręconego Cheese'a. Całokształt obejmuje również kontekst- jeśli ktoś pisze parodię dark alikorna, to nie potraktuje się tego, tak jak 50 epizodu "mrocznej" Mary Sue. To samo dotyczy artów- jeśli styl jest np. wychudzony, z nienaturalnie długimi nogami, to czepialstwo o za długie nogi, miejsca mieć nie powinno. @Nicolas No mam nadzieję .
  5. @Erast Oczywiście, że nie cały czas. Co do ewolucji- walenie wyewoluowały ze zwierząt nieparzystokopytnych.
  6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  8. W tym tygodniu mam wolne od sprawdzianów, więc powinnam coś napisać.
  9. Witam was ponownie Dzisiaj pragnę wam dać do oceny kolejnego badziewnego fanfika mojego autorstwa. Ostrzegam, że będzie jeszcze gorzej niż zwykle, ponieważ to moja pierwsza poważniejsza przygoda z poezją i nie wiem, czy zapis jest poprawny. Rymy są na pewno częstochowskie, a fabuła do zadu. Opowiadanie jest inspirowane balladami romantycznymi i pełne chorych przenośni oraz porównań. Zapraszam do czytania oraz hejcenia. https://docs.google.com/document/d/1GUENZgjHmTfsXtacnCwvR9bCsLyZq5dT5Y-NIXrCF34/edit?usp=sharing
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Cahan

    Brohoof rekrutuje!

    @Frodo Dash Napisz od czego chciałabyś być redaktorem i wyślij Bobowi przykładowy tekst .
  14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  15. Nudne jak flaki z olejem. Ani to śmieszne, ani efekty fajne, ani straszne. Takie nijakie.
  16. 1.Krwawe Walentynki 2.Pinokio [ ten realistyczny] 3.Pirania 3D 4.10 000 lat przed naszą erą 5.Zemsta 6.Wiedźmin 7.Eragon 8.Zaklinacz Koni 9.Jestem Legendą 10.Dragonlance Kolejność na liście jest zupełnie przypadkowa.
  17. Powróciłam do mojego grudniowego fanfika, jakiś chętny prereader do poezji? Ostrzegam, że to będzie kiepskie, ponieważ ballady nie są moją mocną stroną.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Już za późno, wstawiłam. Raz kozie śmierć...

    3. ....

      ....

      Zatem jutro przeczytam, jak mój mózg przestanie świecić się kolorami tęczy. Spróbuję pozostawić komentarz, ale niestety jestem twórcą poezji, co najwyżej, rynsztokowej :P

    4. Cahan

      Cahan

      Ona jest rynsztokowa ;)

  18. Cahan

    VI Wrocławski Ponymeet

    Może się wybiorę i plotki o wrocławskich bronies zweryfikuję.
  19. Dobra, Cahan nadrabia zaległości : 1.Rainbow Dash z derpem Całościowo obrazek mi się bardzo podoba, szczególnie mordka śliczna . Brakuje drugiego skrzydła, powinno być widoczne z tej perspektywy. Za szerokie udo, źle osadzone. Tylne nogi są zaś zbyt prostokątne. Fajne grzywa i ogon. 2.Fluttershy Fajna, ale wygląda trochę jak facet. 3.Applejack Najbardziej podoba mi się jej ucho . Oczy też są niezłe. Mordkę ma trochę krzywą, a kontury grzywy mogłyby być ostrzejsze. 4.Pinkie Siedzi trochę nieanatomicznie- tylne nogi, a konkretnie kopyta i pęciny. Pysk też jakoś mi nie pasuje. Za to drogowskaz mi się podoba. 5.Twoja nowa OCka EPIC! Ale znowu ma za szerokie udo. No i brak drugiego skrzydła, a to które jest, jest za cienkie i za słabo rozbudowane. Super buty i kopyta. PS: Twoja Flying Chocolate jest gotowa
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Cahan

    Szkice Rit

    Spoilery się nie otwierają...
  22. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Oczywiście, dopisuję do listy.
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×
×
  • Utwórz nowe...