Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Podmieniec13

Brony
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Good

4 Followers

About Podmieniec13

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wyszogród/Mazowieckie
 • Zainteresowania
  Militaria, Ciężka muzyka, S.T.A.L.K.E.R., Obie wojny światowe
 • Ulubiona postać
  Chrysalis

Recent Profile Visitors

904 profile views
 1. Podmieniec13

  Wiem że temat był pewnie tysiąc razy... ale koledzy powiedzcie, jakiej firmy AKsu kupić? Tak do 600 zł?
 2. Podmieniec13

  Bardzo dobry OCek z fajną historią i własnym charakterem. Wygląd też dobry, dość normalny ale nadal charakterystyczny. Dobra robota.
 3. Podmieniec13

  To i ja dołożę swoją ulubioną pozycję. "Na zachodzie bez zmian" to książka napisana przez świętej pamięci Ericha Maria Remarque. Opowiada ona o okrucieństwach wojny (akcja dzieje się podczas trwania I wojny światowej), o tym jak zmienia ona młodego człowieka, i jak bardzo jest to wszystko bez sensu. Nie jest to opowieść o bohaterach w stylu hameryhańskim, gdzie bohaterscy amerykanie zabijają złych do szpiku kości hitlerowców. Ta książka pokazuje, że gdyby nie wojna, moglibyśmy pójść z osobą po drugiej stronie okopu na piwo, gdyby nie to że ktoś z rządzących się skłócił z innym rządzącym. Co do autora, to sam Erich Maria Remarque walczył w bitwie pod Passchendaele i odniósł tam pięć ran postrzałowych, więc książka i zawarta w niej wiedza, nie jest oparta na "bo tak mi się wydaje" ale na autentycznych przeżyciach.
 4. No dobra to teraz moja kolej. Soundtracków które kocham jest wiele, ale ten jest w zdecydowanej czołówce "hi... Joker..."
 5. Podmieniec13

  Imię: Hans Ksywka: Waserman Potwór: Utopiec Wygląd: Dodatkowe Informacje: Hans Günter był kierowcą czołgu AV7 podczas jednej z bitew pierwszej wojny światowej. Przez błąd nawigatora, czołg wjechał do rzeki na skutek czego cała załoga utonęła, jednak tylko Hans powrócił do żywych jako utopiec (niektórzy mówią, że przez nieczyste sumienie). Nadal chodzi w swoim mundurze, który teraz przypomina raczej kilka kawałków szarej szmaty. Nadal nosi także swój nieśmiertelnik, który o dziwo nie zardzewiał, i nadal jest czytelny.
 6. Podmieniec13

  Ja ostatnio jestem wręcz zafascynowany takimi kapelami jak Spasm, Rompeprop, Cock and ball torture, i ogólnie pornogrindem. Nie polecam dla delikatnych uszu, ani osób podatnych na obrazę uczuć moralnych i religijnych. Nie wstawiam kawałka do przesłuchania, jako iż jest to temat bez oznaczenia +18. Jeśli ktoś jest poniżej tego wieku, niech nie zapuszcza się w te muzyczne odmęty. Całej reszcie polecam.
 7. Podmieniec13

  Mucha z remaku "The Fly"
 8. Podmieniec13

  Ktoś się nie bał, i mi za**bał.
 9. Podmieniec13

  Wpiszcie mnie. Chwała Królowej Chrysalis!
 10. Podmieniec13

  Książę pojazdów mechanicznych
 11. Z hejtowaniem tego gatunku spotykam się często wśród "prawdziwych metalowców" którzy nimi są bo tak mówią. (Ą szczytem było gdy zostałem zwyzywany od dzieci, bo k*rwa miałem logo Slipknot na avatarze) Najczęściej np w przypadku Slipknot czepiają się masek. (Tu kolejna anegdotka, jeden typek napisał mi że slipknot jest zbyt teatralny, jednocześnie sam słuchał Gorgoroth, kapeli która na koncercie miała nabite kozie łby na paliki oraz aktorów powieszonych na krzyżach. Ja nie oceniam) Osobiście nic do tej muzyki nie mam, sam lubię wspomniany Slipknot a wszelkie uwagi typu "to nie metal! to podrabiańce!" zwykle padają z ust słuchaczy niedorozwiniętych umysłowo.
 12. Podmieniec13

  Bardzo lubię, jedna z moich ulubionych kapel i jednocześnie jedna z pierwszych jakich zacząłem słuchać (serio, miałem jakieś 8-10 lat jak wujek puszczał mi ich pierwsze koncerty na vhs). Mimo wszystko jednak nie uważam ich za mistrzów kosmosu. To co ich wyróżnia to nawet nie maski, a teatralność występów, jeden koncert był na wpół spektaklem teatralnym. Dla tego też przestałem ich śledzić po wy*ebaniu Jordisona. Po śmierci Paula aż tak nie zmienili stylu, i nowy basista też dawał radę, ale to co się dzieje na koncertach od nowego albumu. Z resztą zobaczcie sami Londyn 2002 Moc, power i rozpierdol Niby spoko, niby to samo, ale jakieś takie sztywne, nie ma tego "czegoś" co kiedyś. Nie ma tej teatralności. Możliwe że uderza we mnie nostalgia, sami oceńcie.
 13. Podmieniec13

  Leci kolejny klasyk!
×
×
 • Create New...