Jump to content

Loni

Brony
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Loni

 • Birthday 02/11/2001

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Zainteresowania
  Rysowanie, animacja
 • Ulubiona postać
  Kuce:
  Cheese Sandwich
  Pinkie Pie
  Twilight Sparkle
  Rarity
  Fluttershy
  Luna i Celestia

  Nie-kuce:
  Discord
  Spike
  Chrysalis

Recent Profile Visitors

2566 profile views

Loni's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

5

Reputation

 1. Zgłaszam się do Apple Bloom c: Nie wiem czy do końca zrozumiałam o co chodzi, będzie trzeba szukać znaczków w postach, a później co? Kłania się moje czytanie ze zrozumieniem.
 2. jestem okropnym człowiekiem.

 3. Oh, właśnie xd Już trzy? Jakim cudem je ominęłam? xd
 4. Dziękuję, będę próbowała różnymi stylami i technikami c: Od każdego mojego projektu jest inny styl, np. w Traintracks będzie taki, jak widzisz - gładkie linie i przytłumione kolory. Mam jeszcze kilka projektów w głowie, które w przyszłości chciałabym realizować ;p Hhyhy, raczej nie sądzę, żebym tak szybko dodawała nowe rysunki xd i tak będzie ci się w skrzynce pojawiało, to niczego nie pominiesz ^^ Dzięki po raz kolejny ;a; jeśli masz dA to możesz śledzić join.me, czasami udostępniam linka i inni mogą "oglądać" na żywo jak rysuję (coś jak livestream)
 5. Niedokończony ref nowej postaci, niestety tablet na złość przestał działać i nie wiem, kiedy będę mogła dokończyć :c
 6. Witam! W tym wątku chciałam poruszyć temat kreskówek lat 90-ych. Wszyscy chyba pamiętamy czasy, w których Internet Explorer był tak wolny, że każdy wolał siedzieć przed telewizorem i ogladać... Właśnie, co oglądać? Każdy miał chyba swój ulubiony kanał, czy to Nickelodeon czy Disney Channel. Jednak wszyscy możemy się zgodzić, że Cartoon Network było naszym faworytem. Nie zostałam urodzona w latach dziewięćdziesiątych (ah, durne 2 lata, a jeszcze bym się zmieściła! ), ale doskonale pamiętam wszystkie kreskówki. Jestem pewna, że gdzieś tutaj musi być więcej fanów różnorakich animacjo - do nich przecież zalicza się również MLP fim. Jakie były wasze ulubione kreskówki? Co sądzicie o kreskówkach kiedyś i teraz? Oddalibyście MLP za wznowienie wszystkich serii z dzieciństwa?
 7. "-to jest sekstant. -seks co?"

  1. Princess Caela
  2. Loni

   Loni

   Taak ;a;

   Ostatnio mam fazę na kreskówki z lat 90-ych

  3. Princess Caela

   Princess Caela

   Słusznie, bardzo popieram^_^! Edki, Krowy i kurczaki, K.N.D, Dextery i wieeele innych, to dobre czasy były.

 8. właśnie czyszczę moją skrzynkę pocztową z kurzu

  1. Kobayashi

   Kobayashi

   Znalazłaś coś ciekawego?

  2. Cassidy
  3. Kobayashi

   Kobayashi

   Wszyscy już to wiedzą Cass, wszyscy już o tym wiezą ;)

 9. Każdy człowiek popełnia błędy - to właśnie na nich się uczymy. No cóż, w następnych konkursach będziesz już wiedziała czego nie robić c:
 10. Nah, żadna ze mnie wielka artystka - wiele jest tu bardzo dobrych grafików/ludzi o ciekawych talentach. Mi się podoba :u Też już kończę konwersację, nie chcę schodzić na off topic.
 11. Według mnie za nisko siebie oceniasz, byłaś jedną z moich faworytek w konkursie. No cóż, miejmy nadzieję, że następnym razem nas poinformuje o nagłych zmianach ;p Z krawędziami masz racje - mają swój urok.
 12. Przemyślenia na podstawie waszego rozumowania: Co powiecie na konie z Saddle Arabii? Wiem, że trochę odbiegam od tematu, ale mamy od razu porównanie wielkości Celestii do normalnego konia. Byłoby wtedy coś w ten deseń: Celestia jest wielkości normalnego konia, Luna i Cadance trochę wyższe od kucyka, a sam kucyk jest wielkości normalnego kuca. Sombra jest prawie taki sam jak Celka, a Chrysalis jej dorównuje wysokością. Według mnie najbardziej wiarygodny jest ten wykres: Teraz kilka moich rozmyśleń: Skąd wiemy, jakiej rasy są kucyki? Mogą to być np. kuce walijskie, na których się normalnie jeździ. Sama chodzę co tydzień do stajni na lekcje jeździeckie i jak byłam tam pierwszy raz, to aż się zdziwiłam, że kucyk może być tak duży, że pomylę go z koniem.
 13. Według mnie też trochę nie fair, jeśli się coś zapowiedziało to powinno się chociaż poinformować, że zostanie skrócony. Aww, dziękuję ;a; Mi się najbardziej w pracy Beretki - kolory, lineart - ogółem całokształt, w pracy Hidoi styl i te "ostre" linie (chodź pyszczek wydaje mi się nieco zbyt ostry), a w pracy Uszatki pastelowe odcienie i słodki pyszczek Spitfire .
 14. Wow, pamiętam jak grałam w wieku 11 lat xd Aż się takie chwile przypominają jak przychodziła do koleżanki i szukałam "człowieka z WQ". Chętnie pogram. Polecam też Feralheart, dużo ciekawsze (chociaż nie ma misji) i serwery Impressive Title, jak Last Moon czy Wolf Soul. Na FH mój login to Kages.
×
×
 • Create New...