Dank Lord

Brony
 • Dodanych treści

  749
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Dank Lord last won the day on January 14 2016

Dank Lord had the most liked content!

Informacje o Dank Lord

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  Bronie, militaria, pojazdy pancerne, lotnictwo.
 • Ulubiona postać
  - Król Sombra
  - Darth Vader
  - Inkwizytor (Star Wars: Rebelianci)
  - Shrek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kontakt

 • Skype
  darkepisod

Ostatnie wyświetlenia profilu

5182 wyświetleń profilu
 1. Przyszedłem tu tylko dlatego bo zainteresował mnie twoja nazwa... Jest identyczna do mojego starego znajomego, z pewnej gry... Mam cię na oku A tak nawiasem... Witaj na tym forum! Mam nadzieję że szybko znajdziesz swoje odpowiednie miejsce i będziesz się dobrze bawić. Ah, no i jeszcze jedno, zapomniałbym się spytać... ... W jakie grasz gry? Nie wiem czy to pytanie już było ale ... meh
 2. Sosnowiec + armia Sebastianów z Krakowa
 3. O, nowoponi :^) Zostaniemy przyjaciółmi? : ))))
 4. jedna z lepszych jakich ostatnio słyszałem *-*
 5. "Czy ktoś powiedział darmowe?"
 6. "Are you sure u can beat me?"
 7. ile ja włożyłem wysiłku aby stworzyć ten awatar to ja nawet nie

  1. Talar

   Talar

   Dupnie się tu tworzy avatary. Jak miałem dwa obrazki z prawie identycznymi wymiarami, co każdy inaczej przycinało.

 8. tylko jedyny prawilny Project Reality
 9. Witaj... Tutaj Dank Lord. Wysłałem ten list... zaraz... to można to drogą elektroniczną? Serio? Dobra nie ważne. Jak dostaniesz kopie listem albo tam elektronicznie to masz na pamiątkę. Tak więc... ekhem, ekhem! 1. Co sądzicie o ludziach? 2. Macie zamiar kiedyś się wybrać do nas, czyli do świata ludzi? 3. Jeśli byście tam trafiły, co byście zrobiły pierwsze?
 10. Ayyy..! Witaj na pokładzie tego... czegoś... No nic! Łap za ścierę i szoruj pokład! A tak na serio... Witaj na tym wspaniałym i jakże cudownym forum gdzie na pewno spotkasz wiele ciekawych osób. No.. To w sumie tyle z mojej strony, tak więc... Baw się dobrze!
 11. Ziemia - Jest to podłoże sypkie koloru brunatnego; lub planeta "Ziemia" (uznając że kraina kucyków znajduje się na innej planecie) gdzie znajdują się ludzie. Planeta ta składa się z pięciu lądów, niektóre są połączone, inne oddzielone od siebie oceanami lub morzami.
 12. Samolot - Jak sama nazwa wskazuje "Samo-lot", pojazd latający osiągający ogromne prędkości (niektóre przebijają nawet tęczowe BOOM!), wykorzystywane w różnych celach. Transportowych, przewożenie ładunków, wojskowych.