Trigger Lord

Brony
 • Zawartość

  501
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

224 Wzorowa

O Trigger Lord

 • Ranga
  Najbardziej Bezbekowa Postać
 • Urodziny 21.06.2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  Memes ༼ つ ͡° ͜ʖ ͡° ༽つ
 • Ulubiona postać
  - Suicidal Kid
  - Backpack Kid
  - Kazoo Kid

Ostatnio na profilu byli

6231 wyświetleń profilu
 1. Piszę publiczną wiadomość na swoim strumieniu.

 2. Ho-ho! To najsik, a mógłbym wiedzieć dokładniej gdzie? Może jakiś meet by się zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wgl to elo
 3. wtf to ty masz urodziny XDDD

  obyś szybko umar...

  obyś żył nam 100 lat

   

  pozdro

  1. War

   War

   lickuje ten status. czy tam liżę, wszystko jedno.

  2. Trigger Lord

   Trigger Lord

   nie ten mialeś lickować, miałeś ten na dole

    

   pozdro z fartem

  3. Twister

   Twister

   Dzięki :P 

   Też o tym marzę

 4. Cześć, Witam Cię w tym wspaniałym miejscu. Proszę Cię, zdejmij buty, załóż wygodne kapcie, znajdź miejsce przy naszym zawsze ciepłym kominku, rozsiądź się wygodnie. Mam również nadzieję, że miło spędzisz tu czas i szybko zaczniesz czuć się jak u siebie. Serdecznie pozdrawiam, Technik od Rzeki Spierdolenia™
 5. *TRYB PSEUDO-ZNAWCY WŁĄCZONY* Więc biorąc pod uwagę fakt, że elektronika powinna po tamtej stronie działać, mamy pewność działania śmigłowców / samolotów / ciężkich pojazdów naziemnych, tak więc jeśliby nam się śpieszyło, moglibyśmy załatwić to wszystko w... godzinę, przeszło półtora. Jeśli by nam się nie śpieszyło, a również nie musieli patrzeć na ilość zaopatrzenia moglibyśmy się z nimi "bawić" bez końca, a oni nie byliby w stanie nic zrobić. Również podchodzi tu fakt zniszczeń terenu spowodowane przez bombardowania / inne formy detonacji. Można by to wszystko zdołać zrobić za pomocą kilku / kilkunastu spadochroniarzy z RKM i karabinami szturmowymi i nie ucierpiał tak naprawdę żaden budynek. Można także zrobić całkowitą czystkę do stanu pierwotnego no może pomijając kilka dziur w ziemi *TRYB PSEUDO-ZNAWCY WYŁĄCZONY*
 6. Twórca z tego co pamiętam to oficjalnie powiedział że nie będzie już kolejnych sezonów GF. Też warto wspomnieć o tym że Weirdmageddon 3 kończył tak naprawdę całą serie. Proszę także mnie wpisać na listę.
 7. W taki sam sposób w jaki zostali przeniesieni ludzie. O ile portale nie są jednorazowo otwarte to nie byłoby zbytnio większego problemu z zaopatrzeniem.
 8. To ciekawe... Jakoś np. Glock, lub obojętnie inny pistolet / karabin nie wymaga elektroniki. Inna sprawa wygląda natomiast z ciężkim sprzętem.. Musielibyśmy się cofnąć do technologii wojennej do II WŚ bądź kilka lat po niej co jednocześnie zmniejszyłby się dystans walk pomiędzy ludźmi a kucami. Musielibyśmy zrezygnować również z samolotów oraz śmigłowców.
 9. >neko
 10. "Nawet nie wiesz ile na to czekałam..."
 11. Wazzup!!
 12. to ja wezme prince of persia
 13. Ohh daaamn, jakie miasto jeśli można wiedzieć?