Jump to content

Smutny

Brony
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Smutny

 • Birthday 07/12/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Metro
 • Zainteresowania
  Militaria,postapo,kucyki,książki,zbieranie kapsli,noży,fallout
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Blackjack

Recent Profile Visitors

1482 profile views

Smutny's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

49

Reputation

 1. Minęło 5 lat, osiem miesięcy i 21 dni. Dalej sądzę że wybór szkoły ze specjalizacją technik żywienia było błędem, próby pójścia dalej w tym kierunku zawodowym (studia) nie wypaliły. No i tak oto zatrzymałem się na pracy w januszeksie bez większych perspektyw. Przez krótki okres czasu wydawało mi się że zmierzało w dobrym kierunku, pojawiła się kobieta, znajomi. Ale potem mnie zdradziła a znajomi się rozmyli, pozostało tylko kilka na szczęście mocnych znajomości. Serialu nie oglądam od pięciu lat jeśli dobrze liczę, jedna z niewielu dobrych decyzji. Nie bądźcie jak ja, zastanówcie się dobrze co chcecie robić w życiu, a jeśli jest ktoś kto stara zrównać was do poziomu błota dla własnej satysfakcji nie dajcie się, a jeśli pokojowe metody zawiedzą zostaje tylko przemoc. Po co to pisze? Jako dowód że w niektórych przypadkach życie to pętla, nie da się jej opuścić i liczyć na zmianę losu.
 2. Smutny

  Airsoft

  Witam mam pytanie do forumowych znawców asg. czy warto kupować repliki z Taiwangun? Jeśli tak to czy zakup jednej z tych replik ma sens? Nie wiem jeszcze czy wybiorę się na jakąś bitwę więc dlatego wybrałem takie niskobudżetowe. http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-516-cm?from=listing&campaign-id=19 http://www.taiwangun.com/elektryczne/608-tan-jg?from=listing&campaign-id=19
 3. ...Zrobić wiele ale nie wiem jak widziałem....
 4. bo po pierwsze moja ulubiona to Blackjack z Fallouta Equestri i tylko jej grzywę przemalowałem na ulubiony kolor.
 5. mam Masz może plakat z Wiedźminem ?
 6. Mam zabawę w proszku,płynie,tabletach zależy jaką chcesz hehe Masz może naboje 7,62 albo 5,56 NATO ?
 7. chciałbym być metalem ,ale nie mam rąk.
 8. we wrześniu dopadło mnie przygnębienie, myślałem że to minie a jednak dalej trwa i końca nie widać, zastanawiałem się czy to depresja czy nie, ostatecznie dalej tego nie wiem, mam czasem lepsze dni ale przeważnie mam ochotę położyć się na łóżku i przespać cały dzień Utwierdzam się w przekonaniu że popełniłem błąd w wyborze szkoły i przegrałem całe swoje życie, pisałem też opowiadania ,ale mam wrażenie że są do niczego i ostatnio wyrzuciłem jedno z większych (70 stron). W szkole jestem coraz cichszy siedzę większość przerw ze słuchawkami na uszach lub z książką w dłoni, rozmawiam tylko z jednym kolegą.
×
×
 • Create New...