Skocz do zawartości

MLPFiction - pomoc użytkowników. Pomysły na usprawnienia.


Skysplit

Recommended Posts

A kiedy MLPFiction będzie działać?

 

Kiedy MLPFiction będzie działać? I czy moje FF znikną? :rd11:

Chwilowo strona jest zawieszona. Niewykluczone, że kiedyś się pojawi, ale na razie zdjąłem ją z następujących powodów:

- brak serwera, a obecny serwer na forum jest niewystarczający do uciągnięcia dwóch stron

- słaba optymalizacja obecnego mlpfiction/

- brak czasu/dobrego designu na stworzenie nowej wersji

Ale bez obaw, jeśli MLPFiction wróci (a zapewne wróci, tylko nie wiem kiedy ;)) to wszystkie dodane fanfiki i utworzone konta wciąż tam będą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo strona jest zawieszona. Niewykluczone, że kiedyś się pojawi, ale na razie zdjąłem ją z następujących powodów:

- brak serwera, a obecny serwer na forum jest niewystarczający do uciągnięcia dwóch stron

- słaba optymalizacja obecnego mlpfiction/

- brak czasu/dobrego designu na stworzenie nowej wersji

Ale bez obaw, jeśli MLPFiction wróci (a zapewne wróci, tylko nie wiem kiedy ;)) to wszystkie dodane fanfiki i utworzone konta wciąż tam będą ;)

Dziękuję za informację :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez obaw, jeśli MLPFiction wróci (a zapewne wróci, tylko nie wiem kiedy ;)) to wszystkie dodane fanfiki i utworzone konta wciąż tam będą ;)

Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie, bowiem z takich a nie innych powodów na MLPFiction miałem zaplecze wszystkich swoich tekstów i tłumaczeń, tęsknię za nimi :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Od samego początku trzymam kopytka za cały ten projekt. Mam nadzieję że strona kiedyś wróci i Polska doczeka się swojego odpowiednika FiMFiction, co byłoby o wiele bardziej funkcjonalne niż system oparty na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...