Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Woda


Little Light

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 840
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fuknęła głośno, po czym skierowałam się do domu. Ehh... A szkoda, chciałam się więcej o tym dowiedzieć. Otworzyłam drzwi, drobnej rezydencji, po czym uśmiechnęłam się.

-Znowu jak w domu...

Machnęłam ogonem, po czym, odważnie poszłam do kuchni. Obiad się zbliżał, ot co!

[Jaka jest pora roku?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Późna wiosna, za pięć dni lato]

Następnego ranka...

Ktoś zapukał do drzwi domu Persephone.

- Gazeta!

W gazecie napisane było:

Wielka powódź! 

Połowa Ponyville zalana! Woda pojawiła się jak wyczarowana. Pegazy twierdzą, że to nie ich sprawa. (...)

Księżniczki milczą, lecz widać, iż są bardzo zmartwione. Sprawa staje się również coraz głośniejsza za granicą. (...)

Ewakuowano kucyki z miast obok Ponyville. (...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White obudził się gdy usłyszał pukanie do drzwi. Podniósł głowę, przeczesał grzywę, przeciągnął się i poszedł do drzwi. Gdy otworzył zobaczył źrebaka, klacz imieniem Aurora. - Dzień dobry. - powiedziała szybko. - Naprawił pan już Rosie? - zapytała. White przytaknął, - poczekaj chwilę. - powiedział i odszedł na chwilę od drzwi, wziął maskotkę i podał ją klaczce. - Proszę. - powiedział i uśmiechnął się. - Dziękuje panu! Jest pan wielki. - powiedziała uradowana i pobiegł najpewniej do domu. White podniósł gazetę z wycieraczki, zamknął drzwi, położył ją na szafce i wrócił do łóżka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gravity obudziła się bardzo wcześnie. Wstała, poszła do drzwi i wyjrzała na zewnątrz. Podniosła leżącą na wycieraczce gazetę i wróciła do środka. Przeczytała pierwszą stronę i chwyciła wybiegła na dwór. Wcześniej musiała nie zwrócić uwagi na to co się dzieje. Część Ponyville faktycznie była zalana. Jej dom na szczęście znajdował się na wzniesieniu. Wbiegła do środka i chwyciła za telefon. Zadzwoniła do Whita.

- Obudź się do cholery... - mruknęła do siebie gdy nikt nie odbierał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...