Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Woda


Little Light

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 840
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Sorry, jeszcze śpię. Fakt masz rację... - powiedział. - Oddzwonię za chwilę, zrobię sobie tylko kawę. - powiedział. - To na razie cześć. - powiedział i rozłączył się, poszedł do kuchni i zrobił sobie rzeczony napój. Poszedł do telefonu i oddzwonił Gravity. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ugrh... Czekajcie... Powódź? - spytałam samą siebie, po czym ruszyłam na typową ranną przechadzkę, do tego samego miejsca, gdzie byliśmy wczoraj. - Czy to coś nie może przyjść kiedy trzeba? - mruknęłam, grzebiąc kopytem w ziemi.


[Na szczęście, droga klacz mieszka na innej części Ponyville.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Pozmienialiśmy trochę mapę :v. Przecież Neighara Falls może być niedaleko Ponyville :v możemy pozmieniać.]

Gravity wstała i zaczęła się czesać a drugim ramieniem podtrzymując słuchawkę przy uchu.

- Zaraz wychodzę. - mruknęła. - To cześć.

Rozłączyła się i wybiegła z domu.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ale jle ja ce do Canterlotu, błehe]

Przemoczona prychnęłam.

-Czyli jesteś? - spytałam, otrząsając się z wody, i spoglądając na koryto. - Huraganie? - powiedziała, naciskając ze lekkim zwątpieniem na owe słowo.

[Tak, dobrze napisałaś]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Yay! :yay: ]

Gravity pobiegła do miasta. Wszystko było zalane, a przynajmniej ten obszar w którym się teraz znajdowała. Wodę miała prawie po kolana. Znalazła się przez studiem. Otworzyła wejście kluczem i wpadła do środka. Wszystko było zalane i przemoczone, a poziom wody nie spadł. Zaczęła krążyć po pokojach z trudem poruszając się.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...