Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Woda


Little Light

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 840
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

White uśmiechnął się. - A właśnie, przez przypadek upuściłem to pudełko, i cóż... zdjęcia się rozsypały... no i mimo iż nie chciałaś mi pokazać zawartości to mimowolnie ją widziałem. - powiedział z poczuciem winy. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale wiesz... w sumie to... cieszę się że to widziałem... bo teraz przynajmniej wiem jedno. - powiedział i spojrzał na Gravity. Po chwili uśmiechnął się lekko. - Że jak to zrobię to nie wyjdą na idiotę... - pomyślał i przysunął się nieco do klaczy. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gravity słuchała tylko co mówi White. Nie patrzyła na niego bo uważała, że zachowała się głupio zostawiając tak ważną rzecz na dole. Tym bardziej, że w ogóle miała coś takiego. Zauważyła tylko jak White przysuwa się do niej. Było jej zbyt wstyd żeby powiedzieć cokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Kolejny :v]

W którymś momencie White ją pocałował. W tamtym momencie Gravity czuła się jak najszczęśliwszy kucyk w calutkiej Equestrii. Po chwili oderwał się od niej.

- Tyle czasu... Tyle dni... Codziennie zbierałam się, żeby ci to powiedzieć, ale nie potrafiłam. - powiedziała i uśmiechnęła się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gravity już chyba nie miała koszmarów, bo ani nie mówiła przez sen ani nie wierciła się już. Obudziła się dużo później niż zwykle. Podniosła się i chciała już coś powiedzieć do Whita, ale jego nie było. Sądząc po dźwiękach dochodzących z dołu był tam i zapewne robił śniadanie.

Klacz postanowiła tam pójść. Przeczesała grzywę i zeszła po schodach. Zobaczyła ogiera w kuchni i powiedziała cicho tak żeby go nie przestraszyć.

- Dzień dobry kochanie.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ja nie powiedziałam że wstał wcześnie tyko że Gravity wstała później od Whita. :v Mogła być 14 :v ale nie podałam godziny]

- Super. - powiedziała i uśmiechnęła się. - Dużo lepiej niż wcześniej...

Gravity przyglądała mu się.

- Co tam pichcisz? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...