Skocz do zawartości

Epic Rap Battles of History


Recommended Posts

 Witam ! :untz: Więc tak jak w temacie - ktoś z was ogląda Epic Rap Battles of History ? Jak nie, to w takim razie polecam. Można znaleźć takie walki jak Michael Jackson vs Elvis Presley, Leonidas vs Master Chief, Goku vs Superman, Steve Jobs vs Bill Gates, Bruce Lee vs Clint Eastwood i wiele innych ! 

 Jeżeli ktoś już zna Epic Lloyda oraz Nice Peter'a to zapraszam do dyskusji na ten temat, która walka waszym zdaniem jest najlepsza i kto wygrał. Trudno wybrać niestety, która spośród tylu walk jest zwycięzcą. Dla mnie więc są trzy najlepsze. Kolejność jest przypadkowa:

1. Goku vs Superman (Superman miał dobre linijki, lecz Goku wygrywa.)

2. Mozart vs Skrillex (Mimo, iż jestem fanem dubstepu i lubię Skrillex'a....Mozart go totalnie zniszczył.)

3. Adolf Hitler vs Darth Vader 1,2,3 (Są trzy części tego jakże epickiego pojedynku. Dla mnie w pierwszej walce wygrał Vader, w drugiej Hitler a w trzeciej Vader. Dwa jeden dla Vadera ^3^.)

 

Link do komentarza

Uwielbiam Epic Rap Battels of History, słucham/oglądam to już od dłuższego czasu. Wszystkie ich filmiki są w stu procentach profesjonalnie zrobione. I w sumie trudno mi wymienić ulubione bitwy, bo wszystkie są epickie. Z tych co zapadły mi najbardziej w pamięć, do których najczęściej wracam, to:

- Rasputin vs Stalin

- Wszystkie Hitler vs Darth Vader

- Te zestawienia z młodzieżowymi gwiazdeczkami np.Miley Cyrus vs Joanna de'Arc

- Tesla vs Edison

Link do komentarza

Ja osobiście jako numer 1 stawiam zakończenie sezonu z Rasputinem i Stalinem(gościnnie, Lenin, Marks i Putin :D)

No. To miało moc... *.* I to jaką. Osobiście uwielbiam tą serię! Leonidas vs Mr Chief i Gandalf vs Dumbledor (czy jakoś tak) To chyba moje ulubione. A to z całą matką Rosyją też mnie zmiażdżyło. Ale kim jest ten Marks bez koszulki? Bo nie ogarniam go... .

Link do komentarza

Moja ulubione starcie epic rap battle to dwóch postaci z moje ulubione gry Scorpion vs Sub-Zero

ale my rozmawiamy o Epic Rap Battles of History, takie dwa kanały wypuszczające systematycznie te bitwy, to, co podałeś nie jest od nich. co nie zmienia faktu, że całkiem dobre ;)

 

wracając do tematu: kocham ERB, niektóre teksty to dla mnie istne legendy :) obecny sezon jeszcze się nie skończył, a już nie mogę doczekać się następnego! Na palcach jednej dłoni można by zliczyć te utwory, które mi się nie podobały :P Mój ulubiony: Mozart vs Skrillex

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...