Skocz do zawartości

Długie doczytywanie forum na Firefoksie


Niklas

Recommended Posts

Tak zauważyłem ostatnio, że po odświeżeniu forum, to potrafi dość długo (albo i wieczność) się doczytywać i zwykle wymusza to u mnie ponowny refresh. Odnoszę jednak wrażenie, że wymuszony button pejsbuczka powoduje te problemy, bo zauważyłem, że gdy występuje wspomniany problem, "Lubię to!" nie widnieje na pasku.

 

FF 30 i 31.

 

http://i.gyazo.com/34b0f922ee17305a501dc0454669a4b4.png

 

Coś się da na to poradzić? :v

 

Also, na Chromach działa dobrze.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dopisuję się do problemu. Mi także nie chce załadować do końca forum (odświeżanie nie pomaga, czyszczenie pamięci też nie). Dopiero reset przeglądarki i załadowanie poprzedniej sesji pozwala na pełne załadowanie, ale nadal nie można odświeżyć, bo problem pojawia się znowu.

I tak samo czasami nie mam przycisku "Lubię to".

 

Ładowanie zacina się, gdy pokazuje mi "Przesyłanie danych z twitter.com..." albo "Przesyłanie danych z imagizer.imageshack.us..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a z Fejsbanem i Twitterem

 

Le nie, bo strony działają dobrze, a przyciski nie mulą na Chromie. Problem pojawia się głównie z Firefoksie. Chociaż przyznam, że od ostatniej/przedostatniej bety, problem nie występuje u mnie na FF 31. Znaczy, inaczej... Występuje, ale strona się doczytuje. Przyciski znikają na początku: http://prntscr.com/3xa6ih - przeglądarka muli, po czym na moment jakby z tego paska akcji wyskakują dwa okienka i przyciski się pojawiają, a strona jest wczytana w pełni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie ma większego sensu zakładać nowego tematu, zwłaszcza, że ten jest bardzo podobny, zatem, do rzeczy:

 

Forum działa... wolno. Bardzo wolno. Odświeżanie to cała wieczność w oczekiwaniu na przeładowanie się strony. Wejście w wątek, panel moda - wieczność. Czasem wysyłanie postów również potrafi zamyślić się na dłużej a raz zdarzyło się, że post wcale nie został zapisany.

 

Zwracam uwagę na ten problem, ponieważ występuje on od dłuższego czasu, niezależnie od użytej przeglądarki, czy to IE, Lis czy Chrome, na każdej z nich forum działa ślamazarnie.

 

Czy tylko ja tak mam?

 

P.S

Dodam tylko, że inne strony, fora, nawet obszerniejsze, ładują się dużo szybciej, więc to chyba nie jest wina mojego sprzętu i przeglądarki.

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...