Skocz do zawartości

Forumowe Mistrzostwa Haxballa - wyniki i powtórki meczy


Airlick

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Dziwi mnie, co się stało z Lunarnymi - jechali po wszystkich (prócz jednego meczu, gdy spadli do grupy przegranych), a teraz, bez Arjena, poszli w rozsypkę, grali chaotycznie etc.

Jakie "jechali wszystkich równo"? 

Pojechali totalnie niezorganizowaną drużynę Rainbow Dash z osłabionym składem po rageqicie i grających bez żadnej taktyki drużynę AJ. I na tym lista "miazg" się kończy. Wygranie 2:1 z Różowymi wcale pojazdem nie jest, tak samo 1:4 z Rarity to nie jest żadna masakra.

Gratulacje dla zwycięzców. Stawiałem wczoraj na Solarnych, ale nie spodziewałem się aż tak widocznego zwycięstwa.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość musiałem mieć wczoraj awarię neta w ośrodku :

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować zwycięzcom. Drugie miejsce też cieszy (zwłaszcza po meczu z Pinkie :rainderp: ), chociaż nie ukrywam, że niedosyt jest (zwłaszcza wynik finałowy - Luna Brazylią Equestrii ;p ).

 

Dziękuję za organizację turnieju, oraz drużynie Luny, gdyż gra z Wami była czymś super :x . Oby więcej tego typu imprez się tu zorganizowało! :enjoy:

Edytowano przez Imesh
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95b94b74c6.png

Podliczyłem, niestety brakuje zapisu meczu Rainbow Dash - Twilight Sparkle i nie wiadomo kto strzelił czwartego gola w spotkaniu Celestia - Rarity (podejrzewam, że GFG). Do tego w ostatnim meczu nie można mówić o bramce GFG, bo po moim strzale zmienił tor lotu piłki, gdyż przepisy mówią, że jeśli strzał leci w światło bramki to bramkę przypisuje się strzelcowi, niezależnie od tego kto zmienił tor lotu piłki. Padło tak parę bramek, które zostały niesłusznie przyznane strzelającym, którzy ewidentnie nie trafili w światło bramki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...