Skocz do zawartości

My Little Pony Rainbow Power


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Średnio mi się to podoba. Niepotrzebne. Tandetne. Zbyt OP. Autorzy będą musieli znaleźć jakieś limity dla naszych przyjaciółek. Dajmy na to, że mogły raz wykorzystać swoją tęczową moc w pełni, a potem będzie znacznie słabsza. Albo coś innego. 

Co do samego wyglądu bohaterek to: 

- Twillight - ładnie

- RD - brzydko

- Rarity - dwa ogony są fajne, ale mimo to i tak wygląda brzydko

- Fluttershy - brzydko

- AJ - bardzo ładnie

- Pinkie - nawet ujdzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... poza wyglądem Mane6 nic się nie zmieniło w tej kwestii. A sam wygląd moim zdaniem nie jest najgorszy, a nawet AJ i RD dosyć ładnie wyglądają w takiej wersji. Jednak samej koncepcji tego "power up'a" nie do końca pojmuje. To jak to jest w końcu? Nie ma klejnotów, ale dzięki magicznej sile z skrzynki, nasze bohaterki mogły pokonać Tireka? Bo na to wyglądało. Jestem ciekawa jak to będzie z chornieniem Equestri w 5-tym sezonie :twilight4: I czy ta moc jest gdzieś tam w nich dalej, tylko uśpiona czy to był jednorazowy "wystrzał".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nad tym myślałam od ostatniej wypowiedzi i wydaje mi się, że był to jednorazowy wystrzał mocy. W końcu nie ma żadnego amuletu, diademu, pierścionka..no niczego. Otworzyły skrzynkę, buchnęła w nich potęga nie z tej ziemi i stał się super mega silnie OP po czym moc opadła, dar stracił na sile. Oczywiście nie wątpię, że jakiś ślad po Rainbow Power pozostanie, ale będzie to raczej ślad, a nie taka potężna siła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie, jest w tym trochę racji :fluttershy3: Dlatego też jestem ciekawa co będzie dalej :fluttershy4: W tym sezonie nie miały już elementów i musiały szukać kluczy do tej magicznej skrzynki, oczywiście wszystko związane było dalej z przyjaźnią. Ciekawi mnie czy jeszcze kiedykolwiek Elementy Harmonii będą na powrót używane przez powierniczki. No wiecie... Drzewo Harmonii, by przez ten określony czas odżyło i znowu mogłoby się rozstać z elementami na jakiś czas  :twilight3:  Widziałam już urywki piątego sezonu, które były ukazywane na jakimś meecie chyba (wiecie, te sucho szkice bez obróbki graficznej) i jak na razie tej kwestii tam nie poruszali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Elementy Harmonii już nie powrócą do swoich powierniczek. Tak jak wspomniałam, sądzę, że część mocy pozostała w przyjaciółka i to ona będzie im pomagać w walce ze złem. Ona oraz zapewne nowe super przedmioty. W końcu to Hasbro. 

Szczerze to mam nadzieję, że Klejnoty Harmonii pozostaną w drzewie. Ochrona drzewa się odbuduje owszem, ale w tak krótkim czasie? To by było zbyt naciągane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc drzewa osłabła znacznie dopiero po upływie 1000 lat, więc pożyczanie elementów harmonii na krótki okres czasu nie powinno zrobić różnicy. Na czas walki wykorzystać ich moc a potem odłożyć do drzewa. To chyba najbardziej logiczna opcja.

Edytowano przez Littlepip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc drzewa osłabła znacznie dopiero po upływie 1000 lat, więc pożyczanie elementów harmonii na krótki okres czasu nie powinno zrobić różnicy. Na czas walki wykorzystać ich moc a potem odłożyć do drzewa. To chyba najbardziej logiczna opcja.

 

Owszem, jest taka opcja i rzeczywiście logiczna, ale byłoby to trochę mdłe gdyby za każdym razem kiedy zaatakuje wróg przyjaciółki biegły do drzewa po elementy. Za nudne. Na pewno wymyślą coś lepszego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...