Skocz do zawartości

Prace siostrzyczki


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzięki, że mnie komentujecie za moimi plecami. A szczególnie ty, Karo -.-  W każdym razie dodaję nowy rysunek. A pro po krytyki:

 

W ostatniej pracy rzuca się w oczy to, że jedna noga jest dużo cieńsza od drugiej. Tak to spoko prace :)

Właśnie dopiero teraz zauważyłam. Dzięki za powiedzenie i za taką krytykę :3 Dobra, dodaję ten rysunek. Jak zwykle się spieszę, a ja oczywiście nie mam czasu bo mam szkołę do zrobienia i tylko i wyłącznie najważniejsze są kartkówki. Ale mam wolną chwilę o3o  Więc, oto to:

new_oc_lena_by_galaxysoda-d7mhxsg.jpg

Moje oc piesek, Lena :3 Mam nadzieję że się spodobało, i czekam na hejty   komentarze. Baj o3o

Edytowano przez Milka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja ciągle nie mogę patrzeć na te kartki z zeszytu. Już nie mówię że musisz od razu inwestować w blok techniczny, ale chociaż w zwykły najtańszy papier do drukarki. To nie są duże pieniądze, a te rysunki mogłyby wyglądać zdecydowanie ,,schludniej''...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyki są, i to wielkie. Masz trochę racji Mariusz, ale nie jestem jeszcze pewna. Na razie dodam kolejną pracę. W dodatku moja wrodzona siostra mnie krytykuje D: Dobra, a oto ta praca: 

cusom_for_alladin_2_by_galaxysoda-d7nmnx

Jest kartka z bloku? Jest :3 A więc jeszcze jakieś krytyki? Powiem od razu: Zdjęcie robione tabletem.  Pora na hejty   krytyki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to wszystko źle. Rysunki wyglądają nawet spoko, ale lepiej wychodzą Ci kuce, niż ludzie - rysuj więcej ludzi. Postacie na ostatnim rysunku są nieźle pokolorowane, ale z anatomią to już nie jest zbyt fajnie. Nie chodzi o za długie ręce, czy nogi, ale o to, że są zbyt proste i patykowate. Kolejna rzecz: dłonie, które w ogóle nie wyszły. Twarze wyglądają całkiem nie najgorzej, ale radziłabym jednak zmniejszyć oczy i dać wyżej usta, a nie na linii brody.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...