Skocz do zawartości

Rysunki BleuleCorbeau


Anathiela

Recommended Posts

Naprawdę bardzo ładnie :squee:  Jedyne do czego mogę się przyczepić... nie, nie jest to jakoś zdjęcia, chodź mogło być lepsze. Mam na myśli cieniowanie. Grzywa i sierść od razu nabierają takiego ożywienia :fluttershy5: To była taka rada z mojej strony. I oczywiście rysuj jak najwięcej, każdy kolejny rysunek czegoś uczy i wyrabia rękę :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tylko na chwile, a tu już kolejny rysunek :fluttershy4: Miodzio! :pinkie:

Powiem ci...

 

....

 

....

 

Przeszłaś samą siebie O_O

Naprawdę podoba mi się ten nowy rys. :pinkie3: Szczególnie muszę zauważyć, że masz bardzo, ale to bardzo ciekawy styl rysowania kopytek. Pierwszy raz się z takim spotkałam :rarityexcited:  Oczka i grzywa równie piękne. No... nie mam się w sumie do czego uczepić :twilightconfused:

Dlatego przyczepię się, że tło mogło być lepsze :pinkiep:

 

...

 

( Khe, khe, ale i tak jest z******cie) :pinkie:

Pozostaje mi czekać na więcej :fluttershy4:

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wolę skupić się na postwci za nim ją na rysuje minie kilka dni, dlatego nie skupiam się na tle. Poza tym muszę oszczędzać kredki, póki nie uzbieram na następne.

quote name="Blacky_White" post="572108" timestamp="1408134236"]

Nie było mnie tylko na chwile, a tu już kolejny rysunek :fluttershy4: Miodzio! :pinkie:

Powiem ci...

....

....

Przeszłaś samą siebie O_O

Naprawdę podoba mi się ten nowy rys. :pinkie3: Szczególnie muszę zauważyć, że masz bardzo, ale to bardzo ciekawy styl rysowania kopytek. Pierwszy raz się z takim spotkałam :rarityexcited: Oczka i grzywa równie piękne. No... nie mam się w sumie do czego uczepić :twilightconfused:

Dlatego przyczepię się, że tło mogło być lepsze :pinkiep:

...

( Khe, khe, ale i tak jest z******cie) :pinkie:

Pozostaje mi czekać na więcej :fluttershy4:

Edytowano przez Bleu_le_Corbeau
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najs. Jedyne do czego mogę się doczepić to głowa kucyka, która nie jest równa. Reszta wypełnia tą lukę i daje dobry efekt pracy. 8.1/10

Moja Clover jest starsza praca, mam czasem takie odchyły i tak mi wyszło. 

 

 

Naprawdę masz ładną kreskę!

Nie narzekaj, ludzie dosyć dobrze Ci wychodzą. Gdybyś zobaczyła homo sapiens w moim wykonaniu...

Pisz tak dalej, kiedyś wreszcie uwierzę ;) Szukam swojej kreski być może idę w dobrym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

podoba mi się twój styl rysowania i (jak byś mogła) to bym poprosiła o rysunek tej pani ;) :

loud_candy_by_celly_celly-d87fcn8.jpg

znaczek różowe słuchawki z czerwonym cukierkiem w żółte paski :)

Tutaj jest mój temat requestów: http://mlppolska.pl/watek/10959-requesty-niebieskiegokruka/page-4

5 zł to symboliczna cena, na produkty do rysowania, bo już mim się one kończą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ludzie mi się tak średnio podobają, natomiast te dwa kuce są superrrrrrrr. :pinkie:

Najbardziej w nich podobają mi się te epickie skrzydła yay :yay:

I cóż .... , z niecierpliwością czekam na kolejne pracę. :RPHVO:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...