Skocz do zawartości

[Dyskusja] CMC w EQG


BiP

Recommended Posts

Witajcie, chciałbym poznać co sądzicie, o Znaczkowej Lidze w świecie ludzi. Bo jak dobrze wiemy, akcja obu części tego filmu, dzieje się w świecie ludzi, gdzie nie ma magii, a ludzie nie posiadają znaczków. Natomiast CMC z serialu, zbudowało swoją Ligę na potrzebie zdobycia znaczka. I tu pojawia się pytanie, co sprawiło że w EQG, powstała Znaczkowa Liga, skoro nikt w tym świecie nie posiada znaczka, nawet nie wie o ich istnieniu? Może autorzy nie przemyśleli tego do końca, może wynikło coś innego, co połączyło je razem?

 

 

ncDJzCt.png

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

*dostanę złotą łopatę, dostanę złotą łopatę!*

W sumie to wydaje mi się, że w EG pokazano za mało danych, żeby móc jednoznacznie określić, o co chodzi CMC. Równie dobrze "znaczek" o którym mówią może być jakimś wewnątrzszkolnym odznaczeniem, trofeum, cokolwiek, które przyznaje się za jakieś zasługi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Albo są harcerkami/skautkami, albo w filmach nigdy nie padło, że się tak nazywają (w sensie, że swoje trio). Stawiam na opcję pierwszą, choć nie wiem, czy chodzi akurat o skauting/harcerstwo czy o jakieś inne odznaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Powiem, że nie pamiętam dokładnie samych filmów i czy było tam wspomnienie konkretnie, że to znaczkowa liga. Ale nawet, jeżeli było to zauważ, że każdy z ludzi miał coś czy to na ubraniu czy w ozdobach co go reprezentuje. Możliwe, że to właśnie ta forma ich znaczka. Mają sobię pomagać w poszukiwaniu przeznaczenia.

Jedynie co mnie śmieszy to podciągnięcie ich do liceum. Rzeczywiście, nie mogli zrobić wątku że chodzą do szkoły niżej, lub jest to zespół szkół. Łatwiej po prostu pójść na łatwiznę.

 

Co do ich roli w igrzyskach... Nie zdziwiłbym się, gdyby zostało powtórzona akcja z igrzysk w kryształowym i zostały czirliderkami. Ale z tego co pamiętam to będą brały udział w konkurencjach, ale nie pamiętam i nie mogę znaleźć teraz tej informacji. Możliwe, że było na którymś trailerze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem, że nie pamiętam dokładnie samych filmów i czy było tam wspomnienie konkretnie, że to znaczkowa liga. Ale nawet, jeżeli było to zauważ, że każdy z ludzi miał coś czy to na ubraniu czy w ozdobach co go reprezentuje. Możliwe, że to właśnie ta forma ich znaczka. Mają sobię pomagać w poszukiwaniu przeznaczenia.

No właśnie one nie posiadały żadnych znaczków w pierwszej czy drugiej części, a mimo to i tak nazywały siebie "Ligą"... 

Cóż, zobaczymy w nowej części...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zbierają znaczki, niczym kiedyś karteczki do segregatorów? xD A tak na serio. Nie pamiętam, żeby padło takie określenie. Skoro tak, to lekka wtopa. Co innego gdyby wspólnie szukały swojego talentu. Wydaje mi się, że Hasbro chciało wręcz na siłę, przenieść jak najwierniej postaci z FiM do EQG. Co do "trójki" - czekam na Lyrę i Bon Bon ("Bon Bon, pastelowe kucyki posługujące się magią istnieją"!)  :YEtmX:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w jakiej to było części, ale jestem prawie pewny, że padło takie określenie, po za tym słuchały własnego teledysku, który był taki sam jak ich występ, na Konkursie Talentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...