Skocz do zawartości

Wigilijny poranek kadawera [Oneshot][Dark][Black Comedy][SoL]


M.a.b

Recommended Posts

Witam ponownie!

Tym razem prezentuję wam środkową pozycję w konkursie literackim na NMN. Bez wstępów jak z kalendarza, oto:

Wigilijny poranek kadawera %5BDark%5D[black Comedy]%5BSoL%5D

Tak, sam fik wydaje się dość ściaśnięty, ale ten limit słów był zabójczy. Mam plan to rozszerzyć, ale na razie mam inne priorytety. Będzie poprawiony, rozszerzony, po prostu lepiej dopieszczony ;3

Edit: Skleroza nie boli, ale trzeba się nachodzić... już poprawione.

Edytowano przez Dolar84
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem kiedy to to opublikujesz. 

Czytając to miałem wrażenie że oglądam jakiś pokręcony odcinek rodziny Addamsów. Ten bigos jest zrobiony z komedii, okraszony szczyptą horroru, dozą niepewności, jajcarskim stylem któy charakteryzuje autora, doprawiony grozą i czarnym humorem. Nie no, naprawdę nieźle się postarałeś przy pisaniu tego oneshota. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...

Witam!

 

Co ja właśnie przeczytałem?

 

Technicznie jest dobrze. Ale na litość szczurów z reklamy Media Expert, BATPONIES, MOTHPONY. Za jakie grzechy? Cóż ja uczyniłem? Mniejsza. Zauważyłem tylko brak myślników w jednym miejscu. Styl jest… okej. Tyle.

 

Fabularnie mamy tu o nowym listonoszu, który ma zanieść przesyłkę do strasznego domu na ponurym wzgórzu. Cóż, nietypowy temat.

 

Klimat jest w sumie tylko absurdalny, no cóż, zawsze coś.

 

Opowiadanie niestety nie rozbawiło mnie ani razu. Znaczy pomijając, że tytuł omyłkowo przeczytałem jako „Wigilijny poranek Kadyrowa”, z czego potem kisnąłem całe opowiadanie. Także… połowiczny sukces?

 

Niezbyt polecam. Są lepsze komedie.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...