Skocz do zawartości

Blind Bags!


Recommended Posts

Szukałam i szukałam i nigdzie nie widzę takiego tematu! (Ale jeśli jest to przepraszam!!!)

Co będziemy tu robić? Otóż chyba każdy brony doskonale wie, czym są Blind Bagi. No więc będziemy tu wrzucać zdjęcia naszych kucyków, wraz z kartami (w spoilerach!). Można także pisać co można by zmienić w danej figurce, co się podoba a co nie :)

A więc...zaczynamy! :pinkie:

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shine_Star

Wreszcie poprawili jej grzywę. Ja mam jeszcze "tą starą wersję", z krótką grzywą.

 

@topic

Poluję w sklepach na falę z księżniczkami, ale nic nie ma. Ostatnio wszędzie fala dziewiąta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny losuje BB? Chyba ktoś bardzo bogaty. Od czegoś są te kody...

Temat już istnieje: http://mlppolska.pl/watek/433-blind-bagi-i-ich-dostępność/page-25

Po 1: mam apke z kodami, co nie znaczy, że nie mogę ich wylosować.

Po 2: temat, który podałeś różni się od mojego.

·~·~·~·~·~·~·~·~·~·~·~·~·

Ups, zapomniałam dodać zdjęcia karty :wpadka: :D

Niestety na zdjęciu jest stara wersja z Fluttershy (krótka grzywa).

9538d14e4d5c638dd4a1899f321f1627.jpg

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na androida masz apke "MLP Blind Bag Helper" :pinkie:

Ale niestety z doświadczenia wiem że większość z nich jest otwarta już w sklepie (z 2 miesiące temu szukałem w Tesco w Chełmie) ale dosłownie wszystkie były otwarte i puste. :rarirage::pinkie4thwall:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat i ten, który podała Cahan są takie same. O blindbagach. Co niby je różni? Tam też chwalimy się swoimi i mozna wstawiać zdjecia. Ten temat jest zupełnie niepotrzebny. Nie rozumiem czemu niektórzy idą w zaparte i piszą tu zamiast odświeżyć starszy wątek.

Edytowano przez Silma
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silma

Tam rzeczywiście jest temat o Blind Bagach, jednak użytkownicy MLPPolska mogą tam podawać gdzie i po ile zauważyli dany Wave. Można tam również je kupić od kogoś, o ile się nie mylę.

A mój temat polega na tym, że wstawiamy zdjęcia wylosowanego kucyka wraz z kartą i wyrażamy swoją opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...