Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W zasadzie, to RD może oszaleć (coś na podobieństwo Rainbow Factory, tylko na większą skalę), Twilight może stracić pamięć (Znowu będzie myśleć, że jest NMM), nie mamy niestety narazie PP... Możemy opcjonalnie odegrać jakiś fanfic... a teraz dam przykłady: -Mała przeróbka Cupcakes (coś na podobieństwo Cupcakes Killer) -Rainbow Factory- na większą skalę -Koma- na większą skalę -My Little Dashie - nie wiem, jak moglibyśmy to odegrać, ale czekam na pomysły -Crysis:Equestria (udział bierze cały serwer) -Fallout:Equestria (udział bierze cały serwer) -Wing of Despair - na większą skalę -Ace Combat : Wojna o Equestrię (udział bierze cały serwer vs np horda zombie itd. (fanficowe główne bohaterki są na czele) -Cupcakes Killer (nie jest jeszcze sam fanfic skończony, ale możemy sami wymyślić dalej fabułę) -SILENT PONYVILLE!!! - większa skala -Too Shy For a Rainbow -Zakochany kucyk -Cena prawdy -Czarne Niebo -Last Hope -Ostatnia rzecz, jaką zrobi -Czterej pancerni z lasu Everfree -Wigilijny cud -Feel into right hooves -Our beautiful world -Miasto duchów -Atomówka -Morze Chmur No... to by było jak narazie na tyle... więcej fanficów nie mam siły pisać, bo ich przeczytałem znacznie znacznie znacznie więcej i bym zrobił uber offtop zamiast posta :D Wymieńcie, które możemy odegrać. Bez odbioru!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra... Będziemy zabijać smoka? (FAIRY TAIL DRAGON SLAYERS AWWW YEAH!) Ja muszę narysować te rysunki do Kutna mam cztery dni i cztery rysunki OH MA GEEZ NIE DAM RADY więc na razie spróbuję się odizolować od serwera... ^UP Słodka Celestio nie czytałam ani jednego fanfika tylko połowę Past Sins.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to RD może oszaleć (coś na podobieństwo Rainbow Factory, tylko na większą skalę), Twilight może stracić pamięć (Znowu będzie myśleć, że jest NMM), nie mamy niestety narazie PP... Możemy opcjonalnie odegrać jakiś fanfic... a teraz dam przykłady:

-Mała przeróbka Cupcakes (coś na podobieństwo Cupcakes Killer) ++

-Rainbow Factory- na większą skalę +++

-Koma- na większą skalę

-My Little Dashie - nie wiem, jak moglibyśmy to odegrać, ale czekam na pomysły

-Crysis:Equestria (udział bierze cały serwer) ++

-Fallout:Equestria (udział bierze cały serwer) ++

-Wing of Despair - na większą skalę

-Ace Combat : Wojna o Equestrię (udział bierze cały serwer vs np horda zombie itd. (fanficowe główne bohaterki są na czele) +++

-Cupcakes Killer (nie jest jeszcze sam fanfic skończony, ale możemy sami wymyślić dalej fabułę)

-SILENT PONYVILLE!!! - większa skala ++

-Too Shy For a Rainbow

-Zakochany kucyk

-Cena prawdy

-Czarne Niebo

-Last Hope

-Ostatnia rzecz, jaką zrobi

-Czterej pancerni z lasu Everfree ++

-Wigilijny cud

-Feel into right hooves

-Our beautiful world

-Miasto duchów

-Atomówka

-Morze Chmur

No... to by było jak narazie na tyle... więcej fanficów nie mam siły pisać, bo ich przeczytałem znacznie znacznie znacznie więcej i bym zrobił uber offtop zamiast posta :D Wymieńcie, które możemy odegrać. Bez odbioru!

[apple] mać większości z tych fan ficów nie czytałem, według mnie fajne były by te w których udział bierze cały serwer trzeba by ludzi zmotywować, plusem zaznaczyłem te opcje, które mi się podobają, co do Fallout Equestria i innych "opcji" można by texture packi odpowiednie pościągać by być bardziej w klimacie taki mój skromny pomysł :)

Pierwszyj Edit: pomysł z "rewolucją" nie był zły był fajny tylko lepiej nie palić domków po za wozem Trixie jego możemy spalić :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ^^ PS : Lepsze budowle na Serwerze ! Zróbcie super Ponyville i Cloudsdale, czy już jest ? Jak nie ma to jak będzie siekiera to napisze mu, że mogę pomóc bo nie chwaląc się bardzo ładnie buduję w Minecrafcie :D Jakieś mody na zadania, ale to nie jest już takie bardzo potrzebne . Może ciekawe kawałki mapki escape ( własnej roboty ) dla przykładu w Cloudsdale skakanie po chmurkach i takiego typu zabawy, aby było co Do roboty . Respa naprawić bo dla mnie nie wygląda . I pytanie . Czy już jest pod wersję najnowszą ten serwer, nie patrzyłem do tego tematu ostatnio .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...