Skocz do zawartości

Equestria: Przyjaciel do grobowej deski (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Wysyłam List do Rarity.

"Rarity,

Mam dwie prośby. Pierwsza z nich to taka, czy mogła byś mnie na parę dni przygarnąć? Przyjeżdżam do Equestrii by dowiedzieć się więcej o waszej Wojnie Domowej, i potrzebuje zakwaterowania. Oczywiście, za wszystko zapłacę, bo nie chce być darmozjadem. Po drugie... mogłabyś sprawdzić czy w Więzieniu jest klacz o imieniu OrangeMagic? Łatwo ją rozpoznasz. Wygląda jak Applejack tylko, że jest jednorożcem i ma rozpuszczoną grzywę, nie ma kapelusza, za znaczek ma pióro, i została skazana na Dożywocie za Zgwałcenie, wykastrowanie i podpalenie 19 ogierów, 2 gryfów i 3 Fallanian.

Z szacunkiem i uściskami...

Twój Przyjaciel...

Feather Wing"

Wysyłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drogi Feather,

Oczywiście, że cię przenocuję, ale zakazuję ci płacić. Propos więzienia, jest to aktualnie niemożliwe. Znajduję się w tym momencie w Hoofington, a ono w Ponyville.

Przepraszam,

Rarity"

Takąż odpowiedź dostałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko ubierane na kolorowo.Było już wszystko przygotowane do porodu Night, który odbył się równe trzy dni później. A ty gapiłeś się na granatową pegazkę o fioletowej grzywie z jaśniejszym pasemkiem. Ma żółte oczy po mamie. To pytanie... Jakie imię jej nadacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...