Skocz do zawartości

Kalendarz 2015 Z motywem Falloutu Equestrii


Wujekstaszek

Recommended Posts

Pokaże :P Tylko aktualnie mam lekkie kłopoty z komputerem, ale za chwilę powinna się pojawić...

 

 

//*Wdech wydech* Mam corrupted plik na dysku. JEDEN. Na cały dysk. Zgadnijcie który ?  Jutro postaram się wrzucić przykładową....

Edytowano przez Wujekstaszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie statystki są zatrważające. Kalendarzem zainteresowało się : 6 osób. W tym na zakup zdecydowało się : 3 osoby. W sumie jest 4 zamówień(licze samego siebie). Więc jak tylko dostanę przelewy to zaczynam produkcję i wysyłkę. Nie wiem czy napisałem, ale jeśli można to proszę o potwierdzenie przelewu na emaila ;d 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uprzejmię informuję, że jutro będę miał kalendarze. Jutro także nastąpi ich wysyłka. Niestety z jednym zamawiających nie daje znaku życia i byłem zmuszony wykluczyć go z kupujących. Paczki powinny przyjść na początku przyszłego tygodnia. 

 

Jednocześnie informuje o mojej nadchodzącej nieobecnośći. Nie będzie mnie od 31.01 do 7.02 w związku z tym na ewentualne reklamacje(mam nadzieję, że nie będzie) odpowiem w okolicach 8-9 lutego.  Pozdrawiam wujekstaszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...