Skocz do zawartości

PrinceKeith

Recommended Posts

Jestem Vinylplaygames- Karolina interesuję się grafiką i rysowaniem. Mieszkam w  Golubiu-Dobrzyniu mam 13 lat oczywiście interesuję się MLP. Moją ulubienicą jest Vinyl, tak powstał mój obecny nick bardzo lubię też robić swoje OC'ki. Szukam osoby chętnej do rozmowy. Interesuję się anime,mangą ogólnie kulturą Japonii. Obejrzałam już takie anime jak: Code Geass(1 i 2 sezon), Salior Moon, Wolf's Rain i przeczytałam 2 tomy mangi ao haru ride. Kocham Vocaloidy (z tond mój avatar). Gram w: transformice, minecraft, howrse i star stable. O! Jeszcze jedno: Szukam jakiegokolwiek Bronego z okolicy Golubia-Dobrzynia mającego 12 lub 13 lat.

WITAM I POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imienniczka? :O

Oczywiście skoro lubisz anime i mangę, to spytam się, czy spotkałaś się z tytułem Paindora Hurts Pandora Hearts?

A, i czy na twoim avku nie jest przypadkiem 96neko?

Widzę, że grasz w myrzgi D: Ja też gram, ale ciii.

*blablabla*

 

No i w końcu witaj na forum.

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zostanę tu na dłużej. Imienniczka jej ;3! Co do pandora heards obił mi się ten temat o uszy ale nie miałam czasu się w niego zagłębić. Co do avka tak to jest 96neko. A mój nic na howrse to 96neko.

Dziękuje ^^

Radzę Ci używać przycisku "Cytuj" lub "Cytowanie selektywnie", przydatny przycisk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...