Skocz do zawartości

Arena XII - Harkon vs Sardo Limbion [zakończony]


Recommended Posts

Pierwsza runda turnieju odbywała się na podstawowej arenie. Organizatorzy najpewniej nie chcieli nikomu dawać lepszych kart na początek. Sama zaś arena była prosta. Wysoki kamienny mur otaczał długi na kilkadziesiąt metrów plac pokryty ubitą od licznych walk ziemią. Arena nie miała dachu, więc prócz naturalnego, dodano też magiczne oświetlenie, by walka była doskonale widoczna dla widzów. Ci zaś oddzieleni byli, jak zawsze, silnym polem antymagicznbym od toczących się starć.

mlp___trixie_vs_twilight_showdown_by_fir

Witam zebranych w pojedynku który odbędzie się między Harkonem, któremu przyjdzie stoczyć batalię z magiem o imieniu Sardo. Oby wasze nerwy były ze stali, a czary celne i potężne. XII pojedynek oficjalnie uznajemy za rozpoczęty!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkroczyłem na Arenie XII trochę spięty,, bowiem był to mój pierwszy turniej w jakim brałem udział.

Spokojnie, Sardo na pewno dasz radę, w końcu to nie pierwszy pojedynek jaki toczysz dodawałem sobie otuchy,

Niestety   wychodząc na ubitą ziemi nie zauważyłem, że kawalek szaty wylądował mi pod nogami, przez upadłem

Usłyszałem salwę śmiechu z trybun i kila docinków, ale nie przejąłem się nimi - otrzępałem szatę z kurzu i usiadłem na ziemi czekając na swojego przeciwnika. Zabawiałem przy okazji publiczność, wyczarowując mały strumień, który potem podzieliłem na mniejsze i razem stworzyły co na kształt drzewa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

GONG!

 

Cóż, tu nie potrzeba chyba żadnych wyjaśnień. Harkon po prostu nie stawił się na arenę.

 

W związku z powyższym, zwycięża Sardo Limbion! Oby w przyszłej rundzie napotkał na kogoś, kto odznacza się chociaż troszeczkę większą odwagą...

 

Powodzenia w drugiej rundzie!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...