Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja specjalna "Wojna Postu z Karnawałem"


Dolar84

Recommended Posts

Dziękuję serdecznie, miło wygrać konkurs po znacznej przerwie ;) Myślę, że wystarczy mi to na kolejną, długą przerwę w rywalizacji wszelakiej maści. W sam raz, by zająć się innymi sprawami.

 

W każdym razie, pragnę pogratulować wszystkim uczestnikom podniesienia rękawicy, napisania swych opowiadań, jak również wystawienia ich do walki. Oczywiście, wielka szkoda, że prac nie było więcej, zatem każdemu z osobna należą się podwójne podziękowania, za poświęcony czas. Gratulacje chciałbym złożyć również sędziującemu nam Dolarowi, za przebrnięcie przez wszystkie prace, a także podziękować za mini-recenzje i oceny. Dziękuję również Macterowi4, za poświęcony czas i podzielenie się swoim zdaniem na temat poszczególnych opowiadań.

 

Naprawdę, nie chciałem wykorzystywać absolutnie całego limitu, planowałem zmieścić to w 50 stronach. Ale nie wyszło :/ Tak samo, jak przy poprzednim opowiadaniu z tego cyklu. Cieszę się, że te olbrzymie rozmiary nie zadziałały zniechęcająco. I z tego miejsca, kolejne gratulacje dla pozostałych uczestników, za zdolność opowiadania historii zwięźle, z zachowaniem ich ducha. Chciałbym tak potrafić ;)

 

Cóż, zatem lecę szukać ominiętych literówek. Naprawdę, nie spodziewałem się tak wysokiej oceny opowiadania ewidentnie zbytnio rozciągniętego, trzeciej części komedio-crossovera, pisanej w pocie czoła :) Jeszcze raz dziękuję za to wyróżnienie.

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...