Skocz do zawartości

Sztuka.


Gość

Czy Tric jest indestructible master of war?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Tric jest indestructible master of war?

    • Tak!
    • Nie, to jego rysunki są indestructible master of war!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No i teraz powstał problem którego się niespodziewałem. Gdzieś mi wcieło linki a osoby które być może mają te linki są offline. A i jeszcze coś w sprawie arta. Dałbyś rade zrobić tak że kucyki są w jakimś tam domu, Octavia i Nyx leżą na kanapie, mój OC i OC Mrs.Scratch stoją za konsolą DJ a Vinyl i Neon stoją przed nimi? (odrazu jak dostanę linki to ci zapodam ale niewiem czy dzisiaj)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze coś w sprawie arta. Dałbyś rade zrobić tak że kucyki są w jakimś tam domu, Octavia i Nyx leżą na kanapie, mój OC i OC Mrs.Scratch stoją za konsolą DJ a Vinyl i Neon stoją przed nimi?

Dam rade. Co do linków jakbyś je znalazł a ja nie byłbym online to wyślij je na GG. Tera w wolnym czasie narysuje coś z Lyrą i wrzucę. :rd7:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak tapeta dla Kazia zajmie mi dużo więcej czasu niż przewidywałem, ale duża większość jest już zrobiona. (i przykładam się do tego) Jutro ją dokończę będzie kompletna. zabrakło mi chwilowo do niej weny, a lepiej nic na siłę. A teraz nowe zlecenie na avka i OC już jest. Na dzisiaj kończę pracę ;P i jutro kończę tapetę.

Avek Stratosa i rysunek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...