Skocz do zawartości

Sztuka.


Gość

Czy Tric jest indestructible master of war?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Tric jest indestructible master of war?

    • Tak!
    • Nie, to jego rysunki są indestructible master of war!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Eh. Nic nie wychodzi mi za bardzo z tych zleceń. A patrząc na rysunki innych - moje są wprost kijowe. Nie wiem czy mam dalej rysować. Sam nie wiem, więc zrobiłem ankietę, jeżeli głosów na ''tak'' będzie więcej, to rysuję dalej, jak nie to cóż.. nie kontynuuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się specjalnie na rysowaniu nie znam (tym bardziej na komputerze) ale wydaje mi się ,że nie jest źle - po prostu trochę nudno. Spróbuj może narysować coś na kartce (opierając się na jakimś arcie z neta żeby kuc był proporcjonalny) i potem dodać coś od siebie ,jakieś tło ,kolory. Lepiej kontynuuj rysowanie bo to rozwijanie siebie ,wyobraźni i ogółem same plusy a rysunki z czasem będą coraz lepsze. Nie porównuj swoich prac do innych bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy czy gorszy ,wymagaj sam od siebie i ciesz się jeśli uważasz ,że wyszły tak jak chciałeś :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na róg!!! Z niego promieniuje epickość:pinkie2:!! A tak na serio, świetna praca, bo do niczego nie mogę się przyczepić:lyra2: (Prócz dziwnego położenia dolnej części włosów, ale to jak przyczepianie się, że kawałki marchewki w zupie nie są idealnie okrągłe:TWcU3:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kay... ten naszyjnik wisi przed nią w powietrzu? O.o Bo jeżeli ona ma go na szyi, to nie wiem jak x3 Pokuszę się o wizualizację. No zobacz:

http://i.imgur.com/KBNeW.png

I do tego szyja wygląda jakby miała jakieś coś. Jakieś wypuklenie wot xd

Więc taka rada na przyszłość.

Twoja grammar drawing nazistka Flutteryay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kay... ten naszyjnik wisi przed nią w powietrzu? O.o Bo jeżeli ona ma go na szyi, to nie wiem jak x3 Pokuszę się o wizualizację. No zobacz:

http://i.imgur.com/KBNeW.png

I do tego szyja wygląda jakby miała jakieś coś. Jakieś wypuklenie wot xd

Więc taka rada na przyszłość.

Szczerze to rysując naszyjnik miałem na myśli coś takiego, że z tyłu jej szyi są dwa dzyndzle do połączenia aby się trzymał, a te dwa ''skrzydełka'' z przodu to taki dodatek (tak wiem trochę niezrozumiałe wytłumaczenie ale inaczej tego wyjaśnić nie umiem xD)

A jak byś oceniła Twilight na poprzedniej stronie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...