Skocz do zawartości

Sztuka.


Gość

Czy Tric jest indestructible master of war?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Tric jest indestructible master of war?

    • Tak!
    • Nie, to jego rysunki są indestructible master of war!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra to teraz czas na trochę krytyki i czepiania się do każdego elementu rad :P

Musisz popracować trochę nad pozami, bo są jak wzięte z Pony Creatora generalzoi. Chociaż właściwie - tam jest lepiej. Po prostu popatrz na jakieś rysunki.

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/167/e/0/m0ar_ponies_by_glancojusticar-d3j2a3q.png

I porównaj sobie - jak jest na tamtym obrazku a jak jest u Ciebie ^^ Powiem tak: Twoje pozy są takie... krzywe

I nie bierz tego do serca, jest bardzo dobrze, ale zawsze można lepiej no chyba że jesteś taką Magentą albo Tarrethem i rysujesz prawie perfekcyjnie xD.

Dobra, a tak na koniec coś co u Ciebie lubię: skrzydła... Takie proste, a takie fajne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty powinieneś wiedzieć co narysować :P

No wiem tylko pomysłów ni ma, to się pytam :P A poza tym, podobają się poprzednie arty? (nie wliczając pierwszych eva, pierwsze jak pierwsze, kijowe xD)

Arcik:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przesadzasz troszkę z wielkością grzywy. Poza tym grzywy wyglądają u Ciebie troszkę jakby zrobione z plastiku or something x3 W sensie, że wyglądają jakby ktoś zużył 5 tubek żelu do włosów, bo strasznie stoją albo odstają. A włosy jak wiesz zwisają z głowy, grawitacja etc. xD

Poza tym jest K. Bardzo dobry wyraz twarzy, skojarzył mi się z moją Slender Shy którą zapomniałam wrzucić o mój boże mam ją przecież na dysku zaraz chyba opublikuję (Zua wersja Fluttershy/podwładna SlenderPoniego/TAK ma twarz chociaż zwie się Slender Shy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam inaczej grzyw rysować nie umiem ;_; Z braku weny do rysunków ''z głowy'' przez pewien okres czasu nowe arty się nie pojawią :twilight3: Ale zlecenia przyjąć mogę:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...