Skocz do zawartości

Nowy Ogólnopolski spis Bronies


Rdzeniuch

Recommended Posts

Witajcie ! Rusza nowa wersja Ogólnopolskiego spisu Bronies. 
Połączone zostały 2 projekty, Mój oraz Dariusza Witkowskiego (Downdraught) . Spis został uruchomiony już teraz.
Link do spisu :http://goo.gl/forms/QXZBPsw3go
Spis oraz mapa zostaną udostępnione 5 Lipca.
Pytania proszę kierować w komentarzach.
Tematy starych projektów zostaną zamknięte.

Link do spisu : >KLIK<

Edytowano przez TheCoReS#akaRdzeniuch
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc było już tyle tych projektów i mapek, że niewierze iż to wytrzyma próbę czasu...

 

Połączone 2 projekty. Może napiszesz coś więcej, co usprawniliście? Co spowodowało, że tamta baza danych poszła kolejny raz do kosza? Co usprawniliście?

Na razie nie widzę powodu, by robić kolejny reset i kolejny spis bronies. Takie wielokrotne podejścia do tematu, kojarzą mi się jedynie z fuszerką.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc było już tyle tych projektów i mapek, że niewierze iż to wytrzyma próbę czasu...

 

Połączone 2 projekty. Może napiszesz coś więcej, co usprawniliście? Co spowodowało, że tamta baza danych poszła kolejny raz do kosza? Co usprawniliście?

Na razie nie widzę powodu, by robić kolejny reset i kolejny spis bronies. Takie wielokrotne podejścia do tematu, kojarzą mi się jedynie z fuszerką.

 

Fuszerka może i jest to fuszerka ale nikt nie ma ochoty przejąć tego typu projekt więc wciąż trwa xD

Obydwa spisy zbierały inne informacje oraz miały odpowiednio 300 i 400 wpisów, łatwiej było zrobić nową bazę danych.

Nowa wersja będzie składać się z dwóch form mapy google (z markerami wspomaganymi skryptem) lub spisu w formie z kwietnia br. Ponadto udostępniona będzie strona z bieżącymi statystykami płci i wieku.

Pragnę przypomnieć, że spis prowadzę od września 2013r. (po upadku Ziomisza) aż do dzisiaj. Projekty map wielokrotnie zostały porzucane, więc coś trzeba było z tym zrobić...

 

Jeszcze odnośnie wyłudzania danych osobowych w formie FB itd. Pola te zostały dodane za prośbą osób na przestrzeni 2 lat i nie są obowiązkowe. Jedyne czego wymagamy to nick, miasto i data urodzenia.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z kobietą i mężczyzną? Może przez ten czas coś się pozmieniało, nie wiem. Była jakaś nowa ustawa w sejmie?

 

Żadna ustawa tylko nawiązanie do fandomu...

 

+ brak ochrony danych osobowych, jeśli można uznać dane adresowe (ulica) i kontaktowe(e-mail) za coś co trzeba chronić.

 

Podanie tych informacji jest dobrowolne i niewymagane do wysłania odpowiedzi... jeżeli nie chcesz to ich nie podajesz.

 

Nie zabierajcie się za coś, na czym się nie znacie, bo tylko się ośmieszacie.

 

Tak to prawda, nie mam żadnych umiejętności i nigdy nie prowadziłem spisów. Odnoście opinii to patrzę na nią z przymrużeniem oka, raczej mi nie zaszkodzi życiu ;)

Mam tylko jedno skromne pytanie, komentować każdy może, ale dlaczego nikt się nie zabierze za to na poważnie jeżeli uważa, że robimy to źle?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Już 6 lipca a spisu nie ma  :fluttershy: . Jakieś problemy, czy za dużo ludu się zgłosiło?

 

Problemów niema, tylko kolega dostał bana na miesiąc i zapomniałem napisać co i jak :stare:

 

Nowa wersja znajduje się pod tym samym adresem co stara (z pewnych powodów): --> link w pierwszym poście

 

PS: Znając życie, znajdziecie masę literówek ^^

Edytowano przez Downdraught
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...