Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Uszatka

Co się dzieje z Canterlot Boutique?

Recommended Posts

Sprawdziłem Wiki. Póki co nie ma nowego odcinka na liście. Przerwa wakacyjna w połowie wakacji?  :crazytwi3:  Niech im będzie. [teoria spiskowa/na siłę] Być może chcą poczekać z odcinkami do premiery EQG3? Kto wie, czy całość nie będzie lekko powiązana, niczym seria H-L z Portalem? [/teoria spiskowa/na siłę]

Edited by Triste Cordis

Sprawdziłem Wiki. Póki co nie ma nowego odcinka na liście. Przerwa wakacyjna w połowie wakacji? :crazytwi3: Niech im będzie. [teoria spiskowa/na siłę] Być może chcą poczekać z odcinkami do premiery EQG3? Kto wie, czy całość nie będzie lekko powiązana, niczym seria H-L z Portalem? [/teoria spiskowa/na siłę]

A kiedy jest premiera EQG3?

Wedle tego trailera - 26 września. Właśnie dlatego pomyślałem, że serial może mieć związek z filmem (finałowy odcinek?)

Tak jest przerwa, ponieważ sezon 5 został podzielony na 2 połowy, a 1 połowa skończyła się na 13 odc. Prawdopodobnie robią przerwę z powodu EG3, który ma zostać wydany podajże 26 września 2015 r. Czyli 2 połowa zaczynać się powinna parę tygodni po wydaniu EG3.

• Upvote 1

12.09 o 11:30 czasu [słowo klucz - chyba] nowojorskiego - czyli u nas 17:30 - będzie kolejny odcinek V sezonu.

źródło: strona Discovery Family

Edited by Prynces Kura :3
  • Upvote 2