Skocz do zawartości

Jak długo gracie w LoL'a? Wasza ulubiona pozycja?


Yargolek

Recommended Posts

  • 1 month later...

1,5 roku.

Ma ulubiona pozycja to jungle (HECA <3, Lee Sin, Nocturne) oraz Top (Jayce i Garen).

W zasadzie to lubię grać na wszystkim. 

Mid - Diana, Akali

Adc - Ezreal, Ashe

Support - Nunu

Jestem w Bronze III (jedną serią z kwalifików do srebra spadłem O.o), staram się wydostać. Nie znoszę flejmerów, sam nie drę się na mój team, a zdarzały się już sytuacje z Soraką Jungle w teamie. Kibicuję Evil Geniuses, uwielbiam Siva HD i lubię Diamondproxa. To tyle o mnie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W LoLa gram od 2 lat , namowil mnie kolega z gimnazjum ktory mnie uczyl gry i od ktorego teraz jestem duzo lepszy ;) 

Lubie grac na kazdej lini , ale szczerze mowaic na supporcie sie marnuje (Wiem to brzmi tak SKROMNIE , ale prawdziwie  :fluttershy3: )Umiem i lubie grac na kazdej pozycji ale najlepiej mi idzie na jungli i midzie. Junglowac moge kazdym kogo mam chociazby Tarick'iem(Nie wierzysz ? Zapros FlyOnFly Przekonasz sie  :evilshy: ) , zaczynalem junglowac lee sinem i dobrze mi szło ;) 

A wracajac do mida to na rankedach gram tylko na midzie poniewaz Kassadinem jest łatwo sie wybic na Srebrze i Bronzie (Bardzo łatwo) i czasem pocisne Fizzem ;) 

Kibicuje ruskim ( Gambit Team) , ale grajac wzoruje sie na Ocelocie czy Snoopeh'u ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak , taric kiedys byl slaby na jungle ^^ Ale ja nawet po buffie nie zamierzalem nim grac na jungli  :D To ze zaczalalem nim grac na jungli bylo psowodowane pewnym zakladem zk olega  ._. A teraz wsrod kolegow z TS jestem znany z tego ze cisne Tarickiem  :fluttershy4: (Jeszcze tylko skorki mi brakuje :D )

A co do ''egzotycznych'' buildow to znalazlem jeszcze pare jak Rainbow Tarick , Orange Jax i Red Sivir  :aj3:

Dokladniejszy opis jest w tym temacie http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3457494 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...