Skocz do zawartości

Jak długo gracie w LoL'a? Wasza ulubiona pozycja?


Yargolek

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Gram od pierwszego miesiąca tych ś.p. wakacji. Na początku przez całe dnie grałem, lecz teraz mi przeszło i gram od czasu do czasu. Moją ulubioną postacią jest Lux i zawsze idę na mida (choć Veigarem również nie pogardzę) co podsumowując najlepiej gram AP carry. Gram tak naprawdę strawnie tylko dlatego, że mój kuzyn, który nieźle ogarnia tą grę, mnie szkoli. A co do players vs SI grałem tylko raz, bo chciałem sprawdzić jak w to się gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Rok, ale przez ten rok nic się nie nauczyłam :rainderp: Tylko supportami gram.

Paradoksalnie na moje support to najtrudniejsza pozycja w tej grze...

Ale co do tematu, to gram nieco ponad 2 lata (od czerwca 2010). Moją ulubioną pozycją jest... Do licha, nie mam takiej. Chyba najlepiej idzie mi na midzie, ale najwięcej gram AD carry. Najgorszej mi idzie supportami, ale jak mówiłem to dla mnie najtrudniejsza pozycja (plus nie mam run do supportów). Jak się gra na solo/duoQ to trzeba w sumie wszystkim grać po trochu ;/ Na pocieszenie wypiszę moich fave champów do każdej roli: na AD Ezreal, suport Sona (dat boobies), w jungli Malphite, na midzie Vladzio, na topie też Vladzio xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graam od... nie wiem, ale trochę już gram (z przerwami). Ulubiona pozycja? Nie ma takiej. Co się da to biorę. Często gram supportem. No supportem. Pierwsze 15 minut support soraka, potem AP bot. Ostatnio gram mundo w jungle (Magic pen na mudno <3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Możecie się śmiać ale nigdy za bardzo nie lubiłem takich gier, jednak coś się zmieniło jak usłyszałem opinie o Lol'u. Gram dopiero od... dzisiaj, gierka całkiem fajna jest przyznam. A jeśli chodzi o ulubioną postać, to jak na razie nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Trydnuś łatwy do skontrowania, taki nijaki champion.

Nie dziwię się, że tak mówisz, bo na twoim poziomie nikt nim grać nie umie... (na moim zresztą też), ale w dobrych rękach to bestia.

 

Gram bodaj od 5 miesięcy. Ulubiona linia? Chyba mid, bo Lux jest moim mainem. Wiem tylko, że jestem beznadziejny na topie  :fluttershy3:

 

EDIT: genialny ja: nie zauważyłem, że już tu pisałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że tak mówisz, bo na twoim poziomie nikt nim grać nie umie... (na moim zresztą też), ale w dobrych rękach to bestia.

 

Gram bodaj od 5 miesięcy. Ulubiona linia? Chyba mid, bo Lux jest moim mainem. Wiem tylko, że jestem beznadziejny na topie  :fluttershy3:

 

EDIT: genialny ja: nie zauważyłem, że już tu pisałem...

 

Cała prawda o Człowieku z Silniejszą Prawą Ręką :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...