Skocz do zawartości

Zapytaj Whooves'a


Sowenia

Recommended Posts

large.jpeg

 

Kolejna już odsłona zapytajki. 

 

Rysunkowa cieszyła się słabszym zainteresowaniem więc otwieram odświeżoną zwyczajną zapytajkę. 

 

Zasady są proste: Whooves siedzi sobie tutaj i czeka na wasze pytania, a gdy nazbiera się ich wystarczająco dużo odpowie w temacie do tego przeznaczonym czyli

 

Zapraszam do zadawania pytań ~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szanowny doktorze moi znajomi zadali mi kilka pytań i liczę, że pomożesz mi z odpowiedzią

1) Która jest godzina?

2) Jeśli kto komuś ewentualnie nikt nikomu to czy sytuacja nie jest do wyjaśnienia?

3) Czy to co postrzegamy jako świat to zamrożone światło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry, doktorku :P

1.Z tą maszyną czasu, to tak na serio?

2.Jakie masz jeszcze wynalazki w zanadrzu?

3.Nie orientuję się może, ale jesteś lekarzem od kucyków, czy bardziej naukowcem?

4.Czy słyszał Pan o czymś takim, jak człowiek?

5.Czy ma Pan w zanadrzu urządzenie do przemieszczania się między portalami? Np. żebym ja mógł się dostać do Equestrii.

6.Czy jeszcze pokażą bliżej Pana w serialu?

7.Jak podoba się Pan sobie z głosem Jakuba Szydłowskiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Nienawidzisz tylko gruszek jako owoców czy ogólnie samego smaku? Na przykład soki, cukierki, lody

2. Jesteś bardziej śmiały czy nieśmiały?

3. Lubisz pizzę?

4. Też nie jesz mięsa jak reszta kuców?

1. Zarówno owoców jak i smaku. Wszystko co gruszkowe jest obrzydliwe. Kto normalny lubi gruszki? To jedna z najgorszych rzeczy jakie kiedykolwiek widziałem. 

2. Stanowczo śmiały. Widziałem osoby nieśmiałe jak na przykład Fluttershy i daleko mi do niej. Nie boję się zagadywać do kucyków i w ogóle przed niczym się nie krępuję. 

3. Pizzę? Zależy czy jest dobrze zrobiona, a i tak nie należy do mojej listy rarytasów. 

4. Oczywiście, że nie jem mięsa! Co za pomysł żeby kucyk jadł mięso? 

1) lubisz Derpy?

1.1) wymyślił byś jakieś szkła korekcyjne dla niej?

2) czy zajmiesz się wyjaśnianiem etymologii słowa "człowiek"?

3) czy będziesz uczył w szkole?

1. Pewnie, że ją lubię. Nawet bardzo~ 

1.1 Szkła korekcyjne? Że też ja na to nie wpadłem! Na pewno dałoby się coś wymyślić, a skoro nawet wielka i potężna magia nie zdołała skorygować jej szalonych oczu to mam szansę się wykazać! W końcu stworzę coś, co na co nie ma zaklęcia! 

2. Nie widzę powodu bym miał się zajmować takimi rzeczami. Są na świecie o wiele ciekawsze zagadnienia. 

3. Nie zastanawiałem się nad tym i chyba podziękuję. Wolę poświęcić czas na zgłębianie własnej wiedzy. 

1) Wolisz kawę czy herbatę?

2) Jaki prezent przygotowałeś dla Derpy na Hearts and Hooves Day?

3) Co sądzisz o lodach owsianych?

1. Herbatę. Jest smaczniejsza i kojarzy mi się z jednym z ulubionych miejsc poza Equestrią. 

2. To dość osobiste pytanie *spogląda nerwowo w bok jakby chciał coś ukryść*. 

3. Lody owsiane są smaczne, ale niektórzy mają dziwny zwyczaj pozostawiania w nich włosków zboża, które zostają między zębami i jest wysoce nieprzyjemne. 

Szanowny doktorze moi znajomi zadali mi kilka pytań i liczę, że pomożesz mi z odpowiedzią

1) Która jest godzina?

2) Jeśli kto komuś ewentualnie nikt nikomu to czy sytuacja nie jest do wyjaśnienia?

3) Czy to co postrzegamy jako świat to zamrożone światło?

1. Em... Jest dokładnie 18:23

2. ... ... ... Jeśli kto komuś... ewentualnie nikt nikomu... Ale kto komuś co? I co nikt nikomu? Czy mowa tutaj o jakiejś przysłudze? A może o zaglądanie przez okno? Lub słodzenie herbaty? Ciężko będzie poznać odpowiedzi na te pytania. Mógłbym spróbować się dowiedzieć kto jest kimś. Albo sprawdzić czego nikt nikomu nie robi. Ale czy jest coś takiego? Sytuacja rzeczywiście wydaje się być nie do wyjaśnienia, ale myślę, że tak naprawdę istnieje sposób na jej wyjaśnienie. Tu są potrzebne solidne badania. 

3. Zależy jak na to spojrzeć. To, co przedstawia obraz pojawiający się w naszym oku jest odzwierciedleniem czegoś co nie jest zamrożonym światłem lecz właśnie światem, ale tak naprawdę oko wychwytuje światło, które z pewnością przez króciutki czas jest zamrożone by mózg mógł przetrawić obraz i ukazać nam go "w oku". 

Dzień dobry, doktorku :P

1.Z tą maszyną czasu, to tak na serio?

2.Jakie masz jeszcze wynalazki w zanadrzu?

3.Nie orientuję się może, ale jesteś lekarzem od kucyków, czy bardziej naukowcem?

4.Czy słyszał Pan o czymś takim, jak człowiek?

5.Czy ma Pan w zanadrzu urządzenie do przemieszczania się między portalami? Np. żebym ja mógł się dostać do Equestrii.

6.Czy jeszcze pokażą bliżej Pana w serialu?

7.Jak podoba się Pan sobie z głosem Jakuba Szydłowskiego?

1. Co rozumiesz przez "na serio"? Jeśli to czy ona istnieje to owszem, istnieje. 

2. Oh bardzo dużo. Stworzyłem maszynę latającą z pomocą pary. Okazała się niepotrzebna... Albo okulary prześwietlające ściany. I mam uśpione fajerwerki, które - niedawno się dowiedziałem - ożywia siła prawdziwej miłości. To takie kucykowe, nie sądzisz? 

3. Naukowcem. Może i mógłbym komuś pomóc w kwestii medycyny, ale jednak bardziej skłaniam się ku nauce jako takiej. 

4. Owszem, obiło mi się o uszy *uśmiecha się jakby to pytanie bardzo go rozbawiło*. 

5. Potrafiłbym udać się do ciebie i zabrać cię do Equestrii, ale takie podróże są bardzo niebezpieczne. Swego czasu miałem wiele problemów, bo decydowałem się zabierać różne osoby w podróże między czasem i przestrzenią. 

6. Heh chciałbym ~ *uśmiecha się* Ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Albo inaczej, obecnie nie jestem w stanie. 

7. W zasadzie nie mam zastrzeżeń, ale są postacie, których głos bardziej by mi odpowiadał. Na przykład wolę swój oryginalny głos ukazywany w angielskiej wersji serialu. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pozwoleniem, ja również mam kilka pytań:

1. Czy zasady regeneracji w świecie kucyków są takie same, jak w ludzkim?

2. Czy Discord Whooves to "sponifikowany" Valeyard?

3. Czy w świecie kucyków również istnieje Gallifrey i czy także trwała tu Wojna Czasu?

4. Czy jeden z elementów konstrukcyjnych TARDIS, a mianowicie Oko Harmonii, ma jakiś związek z Equestrią?

Edytowano przez szeregowy Joker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam Doktorze

Mam do pana dwa pytania

1. Która cywilizacja jest bezpieczniejsza ta, która jest po zęby uzbrojona również w broń jądrową i nieustannie prowadzi małe konflikty czy ta, która jest słabiej uzbrojona ale ma bardzo zaawansowaną informatykę do tego stopnia, że może stworzyć maszyna zdolne namierzać i zabijać cele bez kontroli?

2.Wleciał pan kiedyś swoim wehikułem do czarnej dziury?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jak powszechnie wiadomo stara się Pan udowodnić wyższość nauki nad magią, jednakże podstawą działania większości urządzeń w Equestrii jest magia. Pytam więc: Czy ma to sens? Najbardziej wydajne było by połączenie nauki z magią. Czy nie przyszło to Panu nigdy na myśl? Wprawdzie mogłoby to być nieco niestabilne, ale ,,Wszystko w imię nauki. " tak zwykłem mówić. 

 

PS. Ładny wehikuł czasu, aczkolwiek szkoda, że wbił się w ścianę mojego domu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...