Jump to content

Zapomniany as [Z][Alternate Universe][Romance][Crossover][Adventure]


Recommended Posts

Serdecznie witam Was wszystkich, koleżanki i koledzy. To mój pierwszy fanfik, a własciwie pierwszy raz kiedy udzielam się w jakikolwiek sposób w naszym fandomie. Nie skłamię, jeśli powiem że jest to pierwsze opowiadanie napisane przeze mnie w ogóle. Gorąco was zapraszam do przeczytania tych paru stron.

 

Fanfik utrzymywany jest w klimatach drugowojennych, w warunkach frontu wschodniego. Łączy on awiację - przygody myśliwców - z MLP. Z tego powodu jest zaadresowany raczej do małej grupy odbiorców, chodź zapraszam wszystkich do lektury.

 

Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy moim dziełem a większością innych fanowskich opowiadań, również tymi niezwiązanymi z awiacją. W tekście pojawia się tylko jedna znana nam z serialu postać, pozostałe zostały wymyślone przez mnie na potrzeby fanfika. Poza tym, jakby to określić bez ujawniania szczegółów - jest to romans bez romansu.

 

Życzę przyjemnej lektury

 

UWAGA: Mimo że przeczytałem całość parę razy, zawsze coś mogło mojej uwadze umknąć, także proszę zgłaszajcie wszelkie błędy. W sumie to nie jestem pewien czy w dobrym miejscu umieszczam fanfika, a także proszę jakiegoś moderatora czy kogoś innego znającego się na tagach by poprawił ewentualne błędy w tym miejscu.

 

W fanfiku pojawiają się przekleństwa.

 

https://drive.google.com/file/d/0B_Jr7q4RUu39VXR5S3ZrZ1A1WjQ/view?usp=sharing

Edited by Wania Żygunow
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Khem, dodaj tagi, w tym obowiązkowy, a samo opowiadanie umieść w google docs albo jakimkolwiek innym niewymagającym pobierania fanfika na dysk. Szybko, bo zaraz Dolar przyjdzie i cię zje...

On dodał tagi opowiadania w tagach tematu

Link to comment
Share on other sites

To opowiadanie bardzo mi się spodobało - wciągnęły mnie: wartka akcja, bohaterowie, którzy nie są betonowymi idiotami i oryginalny świat przedstawiony. Jedyną wadą tego dzieła jest fakt, że zamiast w googledocs zostało one opublikowane w formacie pdf, przez co nie jestem w stanie wytknąć ci błędów ortograficznych - o ile docsy posiadają opcję komentowania dzięki której można wskazywać potknięcia, o tyle pdf'y tego nie posiadają.

Błędy ortograficzne? Myślałem, że wszystko wyłapałem. No cóż, tak już bywa. Następnym razem przed obublikowaniem wyślę komuś to do sprawdzenia, dajmy na to Tobie.

 

W samym fanfiku większości nazw nie wymyśliłem sam. Ktoś wie, skąd wziąłem imiona OC?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...