Skocz do zawartości

Cześć


Serena

Recommended Posts

Witam na tym zacnym forum :)

jedno tylko mam pytanko: czy oglądasz jakieś inne anime poza pokemonami?

EDIT: zmieniam zdanie, muszę jednak się zapytać: Czy lubisz Sci-Fi?

Kiedyś oglądałam sporo anime(albo to manga nie wiem): Dragon Ball, Bakugan, Jeanne Die Kamikaze Diebin. Parę razy zdarzyło mi się oglądać Naruto, ale nie spodobało mi się jakoś.

Witam,

mam nadzieje że ci się tu spodoba :fluttershy5:

Też mam nadzieję, że w końcu nie usunę konta i dłużej zostanę. Kiedyś miałam tu konto, ale o innym nicku. Brakowało mi potem możliwości wyżalenia się, a pisanie tego do pamiętnika to nie to samo.

Tą panią już kojarzę witamy /)

1. Czy masz jakąś ulubioną postać w MLP?

2. Jaką muzykę lubisz?

3. Co sądzisz o Equestria Grills?

Stwierdziłam, że w końcu by się dobrze było przywitać.

A co do pytań:

1. Lubię Twilight, ale tą wersję jeszcze zanim została alikornem. Teraz jak została księżniczką nie podoba mi się jakoś pod tym kątem, że Celestia jeszcze bardziej ją wykorzystuje a ona tego nie widzi. Wersja jak jest alikornem jest neutralna. Poza nią lubię Fluttershy przy czym moja nieśmiałość jest tego typu, że ciężko mi jest poprosić o pomoc, a w rozmowach jak dużo osób rozmawia nie potrafię podnieść głosu by coś powiedzieć by zwrócili na mnie uwagę.

2. Kaźdą poza muzyką klasyczną.

3. Da się oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pytań:

1. Lubię Twilight, ale tą wersję jeszcze zanim została alikornem. Teraz jak została księżniczką nie podoba mi się jakoś pod tym kątem, że Celestia jeszcze bardziej ją wykorzystuje a ona tego nie widzi. Wersja jak jest alikornem jest neutralna. Poza nią lubię Fluttershy przy czym moja nieśmiałość jest tego typu, że ciężko mi jest poprosić o pomoc, a w rozmowach jak dużo osób rozmawia nie potrafię podnieść głosu by coś powiedzieć by zwrócili na mnie uwagę.

2. Kaźdą poza muzyką klasyczną.

3. Da się oglądać.

No cóż księżniczki swoje powinności mają to czemu i nie Twilight :D
Ale rozumiem że tak z Fluttershy bardziej się łączysz osobowością. Zawsze dobrze znaleźć takie połączenie w show 
:yay:

A co Ci się nie podoba w EQ? Że tylko "da się oglądać" :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ^^ Miłego pobytu na forum :yay:

Dziękuję bardzo:twistare:

No cóż księżniczki swoje powinności mają to czemu i nie Twilight :D
Ale rozumiem że tak z Fluttershy bardziej się łączysz osobowością. Zawsze dobrze znaleźć takie połączenie w show 
:yay:

A co Ci się nie podoba w EQ? Że tylko "da się oglądać" :spike:

Fluttershy jest do mnie podobna z charakteru, a Twilight bo ma dużą wiedzę i lubi czytać książki. Ja ostatnio akurat czytam książki tyle, że elektroniczne o informatyce.

Da się oglądać miałam na myśli tu, że nie jest nudne.

Witam, witam:fshug:

1. Kawa czy herbata?

2. Ulubione danie.

3. Ulubiony film.

4. Ulubiony bohater filmowy.

5. Ulubiony Pokemon.

A tak w ogóle to fajnie poznać kolejną fankę Pokemonów. Widziałaś już odcinek z Espurrem?

1) Rano to kawa

2) Tu to akurat ze słodkości lubię Tiramisu(ciasta i lody), Straciatelle(maślankę, lody)

3) Jest taki film "Klik i robisz co chcesz" podoba mi się bo główny bohater ma pilota może zrobić pauzę piardnąć pod nos i się nikt nie kapnie. Jakby takie piloty istniały kupiłabym taki i korzystała na egzaminach. Ściągała z zeszytów.

4) Tu to akurat mam w Pokemonach. Serenę. Podoba mi się to bo po przegranej w jednym z konkursów mimo załamania dalej w nich uczestniczy. Nie rzuciła tego. Jest to motywujące by mimo załamania się nie poddać i dalej iść.

5) Dosyć wiele. Lubię Shinxa z jego ewolucjami, Fennekina i jego ewolucje, Chespina(u Chespina lubię to że jest zawsze wesoły)

Odcinek z Espurrem oglądałam. Pokemony oglądam od czasu jak były pierwszy raz w telewizji. Zbierałam kiedyś tazosy, miałam nawet te książeczki klub fana(wszystkie 12), karty miałam, nalepki. Rysowałam też je. Niestety się tego pozbyłam.

Edytowano przez Serena
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr: :)

 

Ekonomię Menadżerską

Miałem plan iść na jakiś podobny kierunek, no ale przyjęto mnie gdzie indziej

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

To chyba tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Lubisz pop?

Lubię pop.

Może czas jakiegoś smoka sobie załatwić do pomocy w nauce informatyki :spike:

Ale ok odebrałem to że EG są takie kiepskie czy coś w tym stylu. Udało Ci się wybronić :aj:

Smoka? :aj:

No cześć xd

A co sądzisz o poprzednich seriach poków? xd

Fajne są.

Witaj :D

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr: :)

 

Miałem plan iść na jakiś podobny kierunek, no ale przyjęto mnie gdzie indziej

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

To chyba tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

Dziękuję bardzo.

3. Zazdroszczę im tego, że są w czymś dobrzy. Ja sama nie wiem w czym jestem dobra.

4. Kiedyś próbowałam pisać opowiadanie jak sama jestem w Equestrii jako żrebak ale nie wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się łączysz z Twilight w czytaniu książek i nauce to trzeba sobie załatwić Spike'a do pomocy ^^

Aha. :pinkie4:No i szukałby mi książek po moim laptopie którą bym poczytała.

@Serena a mangi też są ci znane? xd

Musiałabym poczytać czym to się różni.

Tylko ona nie rozróżnia mang od anime.... (sprawdź jak mi odpowiedziała na pytanie czy oglądała jakieś anime)

Nie odróżniam owszem.

Jaki pokemon byłby twoim starterem, Bulbasaur, Charizard czy Squirtle? 

Starter no jak tylko z tych to Bulbasaur.A z innych regionów bym wybrała: z Johto to Cyndaquil, z Hoenn to Treecko, z Sinnoh Piplup, z Unovy Snivy, z Kalos to Fennekin.

Hue. No cóż :P

No co zrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...