Skocz do zawartości

[Zabawa] przerabiamy usera


Arceus

Recommended Posts

Cześć, zapraszam do zabawy, w której znęcamy się nad osoba powyżej, a o tym jaką krzywdę robimy jej tym razem opowie Discord... (owacja! na co czekacie?!)

Uznajmy że tutaj macie możliwość przemienienia osoby przed Tobą w dowolny przedmiot...

O ile nie jest to przytulanka :molestia: 

I już praktycznie zabiłeś tą zabawę >:( nie ważne. Liczy się to by user przed tobą zmienił się w niemal dowolny przedmiot, ma to być miłe, zabawne.

I maksymalnie nonsensowne i nieoczekiwane.

I tak na przykład mogę zmienić Arceusa w toster.

A ja ciebie...

A ty mnie nie bo ja nie jestem "userem" mwahahahaha! Zatem w pierwszym który tu napisze może zmienić Arcka w dowolną rzecz.

A potem musi się liczyć z tym że sam zostanie zmieniony przez kolejnego, który z kolei zostanie przemieniony przez kolejnego itd. Zatem cóż do dzieła *toster czeka na przemianę w coś innego*

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mocy nadanej mi przez Senatorum Imperialis, władającej w imię Boga-Imperatora, który na Złoty Tron, w Sancta Imperialis, we wnętrzu Pałacu Imperialnego, głęboko pod powierzchnią Świętej Terry, wniebowstąpił, który włada Segmentum Solar, Segmentum Pacificus, Segmentum Obscurus, Segmentum Tempestus i Segmentum Ultima, który [...] skazuję Cię na zamianę w...

Obrazek wyrazi to lepiej, niż ja.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...