Skocz do zawartości

Lunarny Konkurs Komiksowy "Powrót do szkoły"


Sosna

Recommended Posts

Witajcie drodzy fani naszej wspaniałej pani nocy!

w dniu dzisiejszym z okazji pierwszego września chciałbym przedstawić wam nowy, choć odrobinę nietypowy konkurs graficzny, a mianowicie nie chodzi w nim o to, żeby stworzyć pojedynczą grafikę z Luną w roli głównej lecz o to, by stworzyć cały komiks z naszą ukochaną nocną panią. Tematem tego komiksu ma być Luna w dowolnej roli szkolnej czyli uczennicy/ nauczycielki / dyrektorki / woźnej/ portierki itd.

Nagrodami, oprócz tradycyjnych już odznak działowych, są atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Maginarium.pl czyli:

Za I Miejsce koszulka z dowolnie wybranym wzorem(także własnym).

Za miejsce II Kubek z wybranym przez zdobywcę tego miejsca wzorem.

Za miejsce III podkładka pod myszkę z dowolnie wybranym wzorem.

Dodatkowo zwycięskie prace zostaną opublikowane w następnym numerze fanzinu “Equestria Times”, a także zostaną uwiecznione w Lunarnej Galerii chwały, także jest o co walczyć.

Interpretacja tytułu jest dowolna, technika wykonania pracy również. Dozwolone są humanizacje/ kuce/ cokolwiek, lecz istnieją obostrzenia dotyczące nadesłanych prac:

  1. Absolutny zakaz Gore/R34

  2. Zabronione jest korzystanie z gotowych, cudzych artów/wektorów/malunków z postaciami z serialu (całość pracy ma być uczestnika)

  3. Dozwolone są mocno “zagwiazdkowane” wulgaryzmy, mowa tu przykładowym k****, a nie kur*a.

  4. Komiks ma mieć minimum 3 sekwencje, górnej granicy nie ma.

Prace będą oceniane przez trzyosobowe Jury w składzie Sosna, Ares oraz ArjenNightŁuska. Oceniane będą takie rzeczy jak pomysłowość, estetyka , zawartość fabularna, puenta itd.

Konkurs trwa od momentu ukazania się tego posta do 18 października 2015 do godziny 23.59.59 wszelkie prac zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Prace należy zamieszczać w tym temacie.

Życzę kreatywności i Powodzenia. Wszelkie pytania, które wam się nasuną odnośnie konkursu zadajcie w tym temacie.

full.png

Edytowano przez Sosna
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna zaczęłam przygodę z rysowaniem. Natrafiłam na ten konkurs, który bardzo mnie zaciekawił. Wysyłam mam moją pracę, osobiście uważam, że jest jak na moje możliwości jakby to ująć... nie tak sobie to wyobrażałam ale trudno. Jestem z jej  zadowolona, grunt to dobra zabawa :D

Komiks.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy mogłabym uprzejmie poprosić o przedłużenie terminu? Jestem dopiero na etapie szkicu wstępnego, a chciałabym mieć jeszcze trochę czasu na pokolorowanie i konturowanie... Może przedłużenie terminu zachęci też większą liczbę użytkowników do oddania prac? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że raczej będzie to niezbędne, bo dotychczas zgłosiła się cała jedna osoba. Także oficjalnie przesuwam termin oddawania prac z dnia 1 Października na dzień 18 Października i zaraz edytuję również pierwszy post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zgłosić więcej niż jedną pracę?

owszem można zgłosić więcej niż jedną pracę. Przy okazji przypominam, że na oddawanie prac został tydzień, chyba, że nie bardzo się wyrobicie, wtedy mogę przedłużyć o kolejny tydzień-dwa

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ale o 24 godziny.... o kolejny tydzień nie wiem, czy jestem skłonny przedłużyć zważywszy na to, że konkurs miał się pierwotnie zakończyć 1 października, przy czym przedłużyłem czas trwania konkursu o kolejne 3 tygodnie, co sumarycznie daje całe 8 tygodni na stworzenie komiksu... osiem tygodni to chyba dość sporo czasu nie?

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zdecydowałem przedłużyć ostatecznie i już nieprzesuwalnie termin o tydzień, czyli czekam ostatecznie do dnia 25 października do godziny 23.59 i po tej dacie nie będzie już jakiegokolwiek przedłużenia terminu trwania konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...