Skocz do zawartości

Początki z rysowaniem Emily


Emily

Recommended Posts

W sumie już dawno chciałam założyć ten temat. Wrzucę tu moje rysunki z Deviantarta. W rysowaniu jestem początkująca, więc proszę o napisanie, co mogę poprawić. Znaczy, nie żebym ja nie wiedziała, ale wolę dowiedzieć się tego od kogoś.

Rozwój rysunkowy:

pony_by_emilyvans-d94r042.png

Najpierw był chaos. Tu chyba najlepiej wyszły mi oczy. Grzywa tak średnio.

light_star_by_emilyvans-d94r24w.png

Moja OC. Tu podoba mi się znaczek (tak, tu oceniam moje stare prace)

pony_war_by_emilyvans-d94r5wo.png

Ta praca jest według mnie średnia. Szczególnie tył klaczy.

light_blue_by_emilyvans-d94r9te.png

Tutaj zmiana stylu. Głowa wyszła najgorzej. Mama mojej OC.

pony_2_by_emilyvans-d94rryg.png

Smutna kontynuacja pierwszego arta.

light_blue_in_school_by_emilyvans-d94y44

Klaczka z wcześnieszego obrazka w szkole. Czemu to też było takie smutne?

150810_124000_by_emilyvans-d951u32.png

Wreszcie pokolorowany obrazek. Całkiem ok.

night_shadow_2_by_emilyvans-d962jwj.png

Jeszcze jeden z tą postacią. Nie było źle.

I tu powinny być obrazki z kucykami z mojego nowego programu, ale zwyczajnie nie ma ich w mojej galerii na DA, mimo że na nim są. I nie wiem jak je znaleźć.

Dobra, jeden przynajmniej mam.

_______by_emilyvans-d96t2n5.jpg

Jakby ktoś nie wiedział, to Rainbow Dash. Miałam jeszcze taki, że było widać ją całą, ale jak pisałam, wyparował.

O, jest!

rainbow_dash_by_emilyvans-d96fc11.jpg

Tak więc, to był przełom w moim rysowaniu. Nowy program z większą ilością funkcji.

shadow_by_emilyvans-d99etcy.jpg

Tak, bardzo lubię tą postać. Ta czarna kropka na górze to księżyc, a to fioletowe coś to "aura". Zresztą, po co ja to tłumaczę?

random_pony_by_emilyvans-d9b20qw.png

I świeży art, który dopiero dokończyłam. Nie miałam aktualnego z kucykiem. Wait, to jest przecież Big Mac jako klacz.

Mój Deviantart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysuj koła no i może koła potem krzyżyki i linie faliste tak długo że będą wychodzić perfekcyjnie a potem jak opanujesz rysowanie kółek i innych graniastosłupów narysuj obrazek jaki chcesz. Matematyka wszędzie (http://boards.4chan.org/mlp/thread/24841798/drawfagship-improvement-thread-015) < z obrazków się połapiesz 

PS. Jeśli ograniczą cię same kucyki oraz mała ilość detali, możliwości wystarczy wpisać lub dopisać frazę "anthro mlp" trudniejszy styl ale dla kogoś kto rysował postacie ludzkie jest do ogarnięcia. A i ważne ten styl jest bardziej używany do cieszenia, (hym jak by to ująć) przedramienia niż do cieszenia oka. Jednak nie ograniczają już wymuszonych postaw i zachowań typowo zwierzęcych, bo chciał czy nie chciał to dalej kuce rozumne ale natura to natura.   

Edytowano przez DarkKlownPL
Dodatkowy styl rysunku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością na początku warto się nauczyć proporcji. Jako pierwsze zarysy to nie wyglądają źle te twoje kuce ale wiadomo. Najlepiej poczytaj sobie co Klown wysłał. Sam się uczyłem między innymi z tamtych tutoriali i są bardzo przydatne.
Póki co robisz ciut za długie kuce i z przesadzoną szyją co do długości. Potem już zależnie od stylu ale raczej zwykle się modeluje nóżki że było wszystko ładnie pozaokrąglane. Niestety na początku jest sporo teorii do przerobienia ^^ Może popróbuj przerysować parę scenek i tego typu rzeczy. Na początku to mi bardzo pomagało.
Jakby co to tutaj jest również bardzo przydatny narzędzie: http://ponylumen.net/games/3d-pony-creator/
Nie znasz jeszcze jakiejś pozycji czy ustawienia kończyn to 3d creator z pewnością problem rozwiąże :) Też dobre do nauki.
Wiele ćwiczeń i twoje umiejętności będą się rozwijać! Tylko nie odpuszczaj z pierwszego lepszego powodu.

Jakieś podstawy masz tylko trzeba wszystko powoli szlifować :) Powodzenia :yay: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej: polecam ołówek i kartkę, prawdą jest że można sobie wyrobić dobrego skilla na tym :D Sam rysuję jeszcze na kartce i patrząc na mój pierwszy rysunek a ostatni jest duży postęp. Cyfrówka rozleniwia bo nie boisz się że coś sknocisz(możesz po prostu wyczyścić obszar roboczy, a tak to niechętnie będziesz marnowała papier czy gumkę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...